tel:(0048 17) 77 41 933 ***********************

Victoria Czermin - Wilga Widełka 2:0 (0:0)

Czermin, 22.03.2015 (niedziela) godz.11.00. Widzów 150.

Bramki: Abramowicz (46',k.), Polak (78, wolny)

Victoria:  Petrykowski - M.Pezda, A.Trzpis, Świst, Sanecki - Cisło (70' Soboń), Abramowicz, Hull (80' Trela), Polak - Bierzyński (77' Juras), Ciuła

Udane rozpoczęcie zmagań rundy rewanżowej sezonu 2014/2015 w wykonaniu Victorii Czermin. Pierwszy mecz po przerwie w rozgrywkach zawsze stanowi  swojego rodzaju niewiadomą co do formy drużyny. Victoria rozwiała te wątpliwości rozgrywając bardzo dobre zawody, podczas których była stroną dyktującą warunki niemalże przez całe 90 minut. Dość powiedzieć że przyjezdni, którzy nie grali jakoś źle oddali tylko jeden groźny strzał na bramkę Petrykowskiego a miało to miejsce dopiero w 81 minucie. Czermin natomiast pierwszą dobrą okazję stworzył za sprawą aktywnego Ciuły w 20 minucie, jednak w pojedynku Polak - Król górą okazał się doświadczony golkiper Widełki. W 45 minucie znów Polak tym razem z rzutu wolnego z 25 metrów ładnie przymierzył ale Król sparował piłkę na róg. Po zmianie stron pierwsza akcja gospodarzy zakończyła się powodzeniem. Ciuła szarżował w polu karnym gdzie został "wycięty" i sędzia wskazał na wapno. Pewnym egzekutorem jedenastki był Abramowicz. Potem inicjatywę próbowali przejąć goście ale nic z tego nie wynikało, natomiast Victoria miała więcej przestrzeni do gry z kontry. W 78 minucie Polak zadał decydujący cios strzelając kapitalnego gola z rzutu wolnego. Tym razem Król był zupełnie bezradny ponieważ piłka uderzona z 26 metra wylądował dokładnie w " okienku". Do końca spotkania Victoria stworzyła jeszcze kilka dobrych okazji na podwyższenie rezultatu ale zabrakło skuteczności.
W zespole Victorii zadebiutowali nowi zawodnicy pozyskani w zimowej przerwie: Grzegorz Bierzyński, Marcin Cisło oraz wprowadzeni później na plac gry Kacper Trela i Jakub Juras.

FOTO

KOLEJKA 17

vs

Borowiec Straszęcin - Victoria Czermin  0:2 (0:0)

Straszęcin,28.03.2015 (sobota) godz.15.00.

Bramki: 0-1 Polak (55'), 0-2  Bierzyński (67')

Victoria: Petrykowski - Juras, M.Pezda, Cisło, A.Trzpis - Trela, Abramowicz, Polak - Bierzyński, Ciuła

Kolejny rywal musiał uznać wyższość piłkarzy z Czermina. Do przerwy był bezbramkowy remis, a po zmianie stron  Victoria zadała decydujące ciosy. Najpierw na listę strzelców wpisał się niezawodny Damian Polak, a wynik ustalił Grzegorz Bierzyński zdobywając swoją pierwszą bramkę w barwach Victorii.

KOLEJKA 18

vs

Victoria Czermin - Start Wola Mielecka 1:0 (0:0)

Czermin, 04.04.2015 (sobota) godz.13.00. Widzów 300.

Bramka: 1-0 Ciuła (48')

Victoria: Petrykowski - Cisło, Juras (81' P.Pezda), A.Trzpis, M.Pezda - Abramowicz (10' Głodzik), Polak, Hull, Swist (70 Czaja) - Ciuła, Soboń

W derbach górą Victoria. Pomimo znacznej różnicy dzielącej obie ekipy w ligowej tabeli zwycięstwo Victorii przyszło z naprawdę wielkim trudem. Mecz nie rozpoczął się dobrze dla gospodarzy. Już w 10 minucie plac gry musiał z powodu kontuzji opuścić reżyser gry Victorii Abramowicz.  Do przerwy obie ekipy stworzyły po kilka sytuacji, ale jedni jak i drudzy nie grzeszyli skutecznością. Po zmianie stron Victoria szybko wyszła na prowadzenie. W 48 minucie Hull z prawej strony dobrze dośrodkował  i Ciuła z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce rywali. W 60 minucie Głodzik mógł i powinien podwyższyć na 2:0 lecz z bliska trafił tylko w słupek. Potem przewagę uzyskali ambitnie grający goście. Wykonywali oni mnóstwo stałych fragmentów gry, ale po żadnym z nich nie potrafili pokonać Petrykowskiego i mecz zakończył się skromnym zwycięstwem Victorii.

FOTO

KOLEJKA 19

vs

Radomyślanka Radomyśl Wielki - Victoria Czermin 0:2 (0:0)

Radomyśl Wielki, 12.04.2015 (niedziela) godz. 12.00. Widzów 200.

Bramki: 0-1 Cisło (53') 0-2 Soboń (63')

Victoria: Petrykowski - M.Pezda, A.Trzpis, Cisło, Świst - P.Pezda (55' Trela), Sanecki (55' Soboń), Polak, Głodzik (68' Czaja) - Bierzyński (82' Trela), Ciuła

Victoria odniosła pewne zwycięstwo nad niżej notowanym rywalem z Radomyśla. Początek meczu należał do Czermina. Na bramkę Radomyślanki uderzali dwukrotnie Bierzyński i raz Głodzik ale bez powodzenia. Ale to za sprawą obrońcy gospodarzy w 37 minucie Victoria miała najlepszą okazję w pierwszej części meczu. Piłka po interwencji w okolicach 16 metra trafiła w słupek i wyszła w pole. Miejscowi również próbowali coś zdziałać pod bramką Petrykowskiego, dwa razy strzelali z dystansu i mieli kilka stałych fragmentów gry, ale żadnego poważnego zagrożenia nie stworzyli.
Po zmianie stron w w 53 minucie Victoria objęła prowadzenie. Dokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego wykorzystał Cisło i strzałem głową z kilku metrów pokonał bramkarza gospodarzy. Drugiego gola dołożył Soboń po pięknej indywidualnej akcji, kiedy to w polu karnym wymanewrował kilku rywali i pewnie wykorzystał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem.

FOTO

KOLEJKA 20

vs

Victoria Czermin - Monis Bielowy 1:0 (0:0)

Czermin, 19.04.2015 (niedziela) godz. 11.00. Widzów 200

Bramka: Ciuła (90+3)

Victoria: Petrykowski - M.Pezda, A.Trzpis , Świst, Juras - Soboń, Trela (61' P.Pezda), Polak, Cisło (Głodzik 60') - Bierzyński (75' Czaja), Ciuła

Victoria wiceliderem! Nie było to łatwe spotkanie dla Victorii, rywal ze Strzegocic jak to się mówi, nie za bardzo leży zespołowi z Czermina. Po za tym gra Czermina bez Abramowicza nie wygląda już tak dobrze zwłaszcza w poczynaniach ofensywnych. W dzisiejszym meczu gra toczyła się głównie w środku pola, Victoria raziła niedokładnością a goście nastawili się na kontry. W pierwszej połowie Monis wyprowadził dwie takie akcje w 11 i 25 minucie, po których napastnicy gości znajdowali się w sytuacji sam na sam z Petrykowskim, ten jednak w obydwu przypadkach wyszedł zwycięsko z tych pojedynków. Victoria tylko raz poważniej zagroziła bramkarzowi Monisu w 37 minucie, lecz strzał Cisły okazał się za słaby. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Goście nadal groźnie kontratakowali. W 65 minucie poprzeczka uratowała Victorię od utraty gola po strzale z bliska głową. W 65 i 68 minucie Monis znów miał świetne okazje bramkowe lecz i tym razem Petrykowski wykazał się swym kunsztem nie dopuszczając do utraty bramki. W 83 minucie w końcu Victorii udało się przeprowadzić składną akcję, po której Ciuła nie wykorzystał sytuacji jeden na jeden z bramkarzem i posłał piłkę koło słupka. Kiedy wydawało się że mecz zakończy się podziałem punktów w ostatniej akcji meczu w 93 minucie Victoria zdobyła gola na wagę trzech punktów. Soboń otrzymał podanie ze środka pola i został sfaulowany na 17 metrze, a defensor gości obejrzał żółtą kartkę. Do piłki podszedł etatowy wykonawca rzutów wolnych Damian Polak. Jednak nie on uderzył tylko Soboń, techniczny strzał wylądował na poprzeczce, do piłki odbitej się przed linią bramkową dopadł Ciuła i bez problemów umieścił ją w siatce wprawiając w euforię kolegów z zespołu i kibiców Victorii. Po tej akcji arbiter zakończył mecz. Podsumowując można napisać, że w tym meczu sprawdziły się idealnie dwa stare porzekadła piłkarskie: niewykorzystane sytuacje mszczą się ( Monis miał w meczu 5 kapitalnych okazji) oraz gra się do ostatniego gwizdka arbitra.

FOTO

KOLEJKA 21

vs

Chemik Pustków - Victoria Czermin 2:2 (0:1)

Pustków, 25.04.2015 (sobota) godz. 16.30. Widzów 150

Bramki: 0-1 Myjak (22'), 1-1 Żarnowski (47'), 2-1 (83'), 2-2 Polak (k. 90+2)

Victoria: Petrykowski - P.Pezda, Sanecki, A.Trzpis, Świst - Polak, Myjak, Cisło, Ciuła - Miłoś, Bierzyński

Tym razem remis z Chemikiem i pierwsze stracone gole w rundzie wiosennej. Victoria do Pustkowa przyjechała w bardzo mocno okrojonym składzie, z różnych przyczyn nie mogło wystąpić 5 podstawowych zawodników. Szansę dostali zmiennicy grający do tej pory niewiele i spisali się całkiem nieźle. W pierwszej połowie gry dominowała Victoria. W 9 minucie Cisło strzelał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i trafił w poprzeczkę. W 22 minucie Czermin objął prowadzenie po akcji Bierzyńskiego i uderzeniu z 12 metra Myjaka. Piłka jeszcze odbiła się od obrońcy Chemika czym całkowicie zaskoczyła Kochana. W 45 minucie mogło być 2:0 lecz Ciuła nie wykorzystał doskonałego podania Cisły i w sytuacji sam na sam z Kochanem trafił tylko w boczną siatkę. Po zmianie stron Chemik zagrał lepiej i już w 2 minuty po wznowieniu gry Żarnowski strzałem głową po centrze z rzutu rożnego wyrównał stan meczu. W 83 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Napastnik Chemika ładnie strzałem głową przelobował Petrykowskiego. Victoria rzuciła się do odrabiania strat. W 88 minucie kapitalnej okazji nie wykorzystał Miłoś strzelając z kilku metrów w poprzeczkę. Szczęście do Victorii uśmiechnęło się w doliczonym czasie gry, kiedy to Polak pewnym strzałem z karnego pokonał bramkarza Chemika.

Kolejny mecz już w najbliższą środę. Victoria na własnym stadionie podejmie pogromcę lidera (Błękitni - Igloopol 7-3) drużynę Błękitnych Ropczyce.

FOTO

KOLEJKA 22

vs

Victoria Czermin -Błękitni Ropczyce 0:0

Czermin, 29.04.2015 (środa) godz.17.00. Widzów 200

Victoria: Petrykowski - P.Pezda, A.Trzpis, Świst, Cisło - Myjak, Polak, Głodzik (85 Juras), Soboń - Ciuła, Bierzyński

Podział punktów w meczu na szczycie, który pomimo braku goli był ciekawym i stojącym na niezłym poziomie widowiskiem. Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy. Po dwóch rzutach rożnych robiło się gorąco pod bramką przyjezdnych. Ropczyce odpowiedziały w 10 minucie, ale dobrze zachował się Petrykowski skracając kąt i broniąc strzał napastnika gości. W 18 minucie Soboń uderzył z woleja zza pola karnego, jednak zbyt lekko aby zaskoczyć bramkarza Błękitnych. W 30 minucie goście mieli sporo szczęścia, gdyż piłka po interwencji jednego z defensorów minęła słupek dosłownie o centymetry. Po rzucie rożnym głową uderzał Cisło ale skutecznie interweniował bramkarz rywali. W 40 minucie z 20 metra z rzutu wolnego strzelał Soboń, ale bramkarz Ropczyc obronił pewnie to uderzenie. Wymiana ciosów trwała nadal. W 42 minucie kibice Ropczyc widzieli już piłkę w bramce, ta znów o centymetry minęła słupek bramki strzeżonej przez Petrykowskiego. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Najpierw w 50 minucie Arek Trzpis z linii bramkowej wybił piłkę zmierzającą nieuchronnie do siatki. W odpowiedzi aktywny Soboń po indywidualnej akcji Ciuły w dobrej sytuacji strzelił obok słupka. W 58 minucie Polak posłał bombę z rzutu wolnego z 28 metra, ale bramkarz zdołał przenieść futbolówkę nad poprzeczkę.  W 64 minucie po strzale Bierzyńskiego tym razem obrońca gości skuteczną interwencją na linii brakowej uchronił swój zespół przed utrata gola. W końcówce meczu bardziej nacisnęli Błękitni jednak nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Victoria w dotychczasowych pojedynkach w Ropczycami jeszcze nigdy nie sięgnęła po 3 punkty i tym razem nie zdołała przełamać tej passy.

FOTO

KOLEJKA 23

vs

Sokół Kolbuszowa Dolna - Victoria Czermin 0:2 (0:1)

Kolbuszowa Dolna, 02.05.2015 (sobota) godz. 17.00.

Bramki: 0-1 Bierzyński (7'), 0-2 Głodzik (52')

Victoria: Petrykowski - P.Pezda, Świst, Cisło, Juras - Myjak, Ciuła, Polak, Soboń - Głodzik (80' Miłoś), Bierzyński (63' Czaja)

Victoria wywiozła 3 punkty z Kolbuszowej, punktując rywala  niczym wytrawny bokser. Już w 7 minucie po ładnej akcji Bierzyński technicznym uderzeniem kompletnie zaskoczył bramkarza gospodarzy. Ci po utracie gola rzucili się do odrabiania strat i w pierwszej części gry stworzyli kilka naprawdę niezłych sytuacji. Miało to miejsce w 15, 16, 27, 41, 43 minucie lecz albo bardzo dobrze bronił Petrykowski lub gospodarzom brakowało precyzji i strzelali obok bramki. Po zmianie stron dokładnie 7 minut po wznowieniu gry Victoria wyprowadziła decydujący cios. Po błędzie obrońcy piłkę przejął Ciuła, zagrał do Bierzyńskiego a ten do niepilnowanego Głodzika, który mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał żadnych szans bramkarzowi miejscowych. W 75 minucie gospodarze mieli kolejną okazję na zdobycie bramki lecz Petrykowski wygrał pojedynek sam na sam. Gospodarze w całym meczu mieli tzw. przewagę optyczną i stworzyli więcej sytuacji podbramkowych lecz głównym ich grzechem była zerowa skuteczność. Victoria natomiast w przeciwieństwie do rywali zaimponowała skutecznością zarówno w ofensywie jak i w defensywie.

FOTO

KOLEJKA 24

vs

Victoria Czermin - Lechia Sędziszów Małopolski

Czermin, 10.05.2015 (niedziela) godz. 11.00.

MECZ NIE DOBYŁ SIĘ. GOŚCI NIE PRZYJECHALI.

Na posiedzeniu komisji gier okręgu Dębica wynik został zweryfikowany na 3:0 dla Victorii.

Dodatkowo zweryfikowano kilka innych spotkań z naszej grupy więcej czytaj tu.

KOLEJKA 25

vs

Zryw Dzikowiec - Victoria Czermin 0:4 (0:1)

Dzikowiec, 16.05.2015 (sobota) godz. 15.00

Bramki: 0-1 Głodzik (29'), 0-2 J.Trzpis (80'), 0-3 Bierzyński (86'),  0-4 Abramowicz (90+3)

Victoria: Petrykowski - Juras (M.Pezda), P.Pezda, Cisło, Świst, A.Trzpis - Polak, Myjak (J.Trzpis), Głodzik (Soboń) - Ciuła (Abramowicz), Bierzyński

Pewnie zwycięstwo Victorii w Dzikowcu nad tamtejszym Zrywem. Victoria jak można było przypuszczać była stroną dyktującą warunki gry i mogła wygrać jeszcze wyżej gdyż bramkarza gospodarzy dwukrotnie uratowała poprzeczka i dwukrotnie słupek. Cieszą również bramki najpierw Kuby Trzpisa z 80 minuty, którego długo nie oglądaliśmy na ligowych boiskach oraz trafienie rekonwalescenta Abramowicza, który rozegrał pierwsze minuty od meczu ze Startem Wola Mielecka gdzie nabawił się kontuzji.
W tabeli V ligi podokręg Dębica zaszły spore zmiany podyktowane weryfikacją kilkunastu spotkań. Szczegóły na www.90minut.pl. W związku z nimi o awans walczą tylko dwie drużyny Victoria Czermin i Błękitni Ropczyce.

KOLEJKA 26

vs

Victoria Czermin -Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2:1 (1:0)

Czermin, 24.05.2015 (niedziela) godz.11.00. Widzów 200.

Bramki: 1-0 Hull (9') 2-0 Polak (75') 2-1 Wójcik (85')

Victoria: Petrykowski - Sanecki, Polak, A.Trzpis, M.Pezda - Hull (74' Trela), Abramowicz, Ciuła, Czaja (70' J.Trzpis) Głodzik, Bierzyński (46' Soboń)

Po dość jednostronnym pojedynku Victoria pokonała niżej notowanego rywala z Ostrów Baranowskich. Początek meczu to zdecydowana przewaga Czermina potwierdzona zdobyciem bramki w 9 minucie kiedy to ładną indywidualną akcją popisał się Mateusz Pezda. Jego prostopadłe podanie technicznym strzałem wykończył Hull. W 18 minucie Abramowicz z rzutu wolnego trafił w spojenie. Kilka minut po wznowieniu gry Victoria stanęła przed szansą na podwyższenie prowadzenia. W polu karnym faulowany był szarżujący Głodzik i sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Abramowicz i zagrał piłkę do wbiegającego Ciuły, który strzelił bardzo mocno i niestety niecelnie. W 68 minucie Głodzik trafił do siatki jednak arbiter liniowy dopatrzył się spalonego. W 75 minucie Victoria w końcu zdobyła drugiego gola autorstwa Polaka. Potem nastąpiło lekkie rozluźnienie w szeregach gospodarzy, co skwapliwie wykorzystali goście zdobywając honorową jak się okazało bramkę w końcówce spotkania.

FOTO

KOLEJKA 27

vs

Czarnovia Czarna  Victoria Czermin 0:1

Czarna, 31.05.2015 (niedziela) godz.17.00.

Bramka: A.Trzpis (30')

Victoria: Petrykowski- A.Trzpis, Juras, Świst, M.Pezda - Polak, Abramowicz, Hul, Soboń - Cisło, Ciuła

Victoria pokonała Czarnovię 1:0, a autorem bramki był Arek Trzpis. Bramka padła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sobonia i sporym zamieszaniu podbramkowym.Od 60 minuty Victoria grała w dziesiątkę, gdyż drugi żółty kartonik obejrzał Ciuła. Tym bardziej cieszy komplet punktów zdobyty na trudnym terenie.

KOLEJKA 28

vs

Victoria Czermin - Igloopol Dębica 4:0 (2:0)

Czermin, 07.06.2015 (niedziela) godz. 11.00. Widzów 300.

Bramki: 1-0 Abramowicz (29, k.),  2-0 Bierzyński (44'), 3-0 J.Trzpis (74') 4-0 Soboń (83')

Victoria: Petrykowski - M.Pezda, A.Trzpis, Świst, Cisło (32' Juras) - Abramowicz, Polak, Hull (74' Trela), Soboń - Bierzyński (51'Ciuła), Głodzik (74' J.Trzpis)

Wysokie zwycięstwo Victorii z zespołem Igloopolu Dębica, dzięki któremu piłkarze z Czermina nadal liczą się w walce o awans. Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy, już kilka minut po rozpoczęciu spotkania mogło być 1:0 dla miejscowych jednak zabrakło skuteczności. W 29 minucie faulowany przez bramkarza gości był Bierzyński i arbiter wskazał na jedenasty metr. Pewnym egzekutorem karnego był Abramowicz. Goście chwilę potem mogli wyrównać lecz Petrykowski nie dał się zaskoczyć. Tuż przed przerwą aktywny Bierzyński wykorzystał prostopadłe podanie otwierające drogę do bramki i było 2-0. Po zmianie stron raz po raz sunęły ataki Victorii na bramkę dębiczan. W 74 minucie na boisku pojawił się Kuba Trzpis by chwilę później wpisać się na listę strzelców. Dzieła zniszczenia dopełnił Soboń wykorzystując sytuację jeden na jeden i lobując bramkarza Igloopolu.

FOTO

KOLEJKA 29

vs

Victoria Czermin- Czarni Trześń 1:2 (1:1)

Czermin, 13.06.2015 (sobota) godz. 17.00. Widzów 150.

Bramki: 1-0 Abramowicz (22',k.) 1-1 ( 31'), 1-2 (82')

Victoria: Petrykowski - P.Pezda (46'M.Pezda), Juras, Świst, Sanecki (69' J.Trzpis) - Cisło, Abramowicz, Polak, Trela (46' Hull) - Soboń, Ciuła

Na pożegnanie z kibicami Victoria uległa Czarnym Trześń 1-2. Przy wygranej Ropczyc 5-0 z Chemikiem Błękitni wygrali ligę i w przyszłym sezonie zagrają w IV lidze - gratulujemy awansu. Victoria natomiast pomimo porażki spisywała się świetnie w całym sezonie i zajęła drugie miejsce, które jest jednocześnie najlepszym wynikiem w całej dotychczasowej historii piłki w Czerminie.
Mecz z Czarnymi po prostu nie wyszedł piłkarzom z Czermina. Choć zaczęło się obiecująco. W 6 minucie Cisło z ostrego kąta strzelił w poprzeczkę. W odpowiedzi goście wyprowadzali składne kontry, pierwszą w 12 minucie. Petrykowski wyszedł z pojedynku jeden na jeden obronną ręką. Był to pierwszy sygnał, że goście, którzy również rewelacyjnie spisują się na wiosnę będą ciężkim przeciwnikiem. W 14 minucie Soboń mógł wpisać się na listę strzelców lecz uderzył wprost w bramkarza. W końcu w 22 minucie Victoria objęła prowadzenie. W polu karnym faulowany był Cisło, a skutecznym egzekutorem jedenastki był Abramowicz. Przyjezdni wyrównali w 31 minucie po składnej akcji wykorzystali tym razem sytuację sam na sam i dalej poszli za ciosem. W 36  i 38 minucie mieli kapitalne szanse objęcie prowadzenia, na szczęście Petrykowski w sobie wiadomy tylko sposób uchronił Czermin przed utratą bramki. W 44 minucie z rzutu wolnego uderzył Polak lecz bramkarz Czarnych z trudem ale obronił to uderzenie. Po zmianie stron atakowała Victoria. W 53 minucie Ciuła strzałem głową był bliski zdobycia bramki. Gra Victorii zaczęła się układać trochę lepiej niż w pierwszej połowie lecz w 66 minucie doszło do sytuacji która mocno skomplikowała zadanie gospodarzom. Po kolejnej kontrze piłkarzy Trześni Juras nie widział innego sposobu jak faul taktyczny za co został ukarany czerwonym kartonikiem. Grająca w osłabieniu Victoria nadal prowadziła grę lecz nie wiele z tego wynikało. Goście nastawieni na kontry dopięli swego w 82 minucie wykorzystując kolejną sytuację sam na sam. Do końca Victoria walczyła choćby o remis ale tym razem nie udał się i 2 porażka w sezonie stała się faktem.