tel:(0048 17) 77 41 933 ***********************

KOLEJKA 16

vs

Victoria Czermin- Kaskada Kamionka 7:0 (2:0)

Czermin, środa 25.04.2018 godz. 17.00 (pierwotnie 18.03.2018), widzów 100

Bramki: 1-0 J.Trzpis (19') 2-0 Kłos (41') 3-0 J.Trzpis (68') 4-0 Kłos (81') 5-0 Kłos (85') 6-0 J.Trzpis (87') 7-0 Kłos (90')

Victoria: Petrykowski - Warenda (70' Dąbek), A.Trzpis, Dubiel, Świst - Bugaj (46' Soboń), Polak, Abramowicz, Krężel - Kłos, J.Trzpis

Nie będą mile wspominać wyprawy do Czermina piłkarze z Kamionki bowiem wyjechali z bagażem 7 goli, a przy lepszej skuteczności wynik mógłby spokojnie oscylować w okolicach dwucyfrowego. Bardzo dobrze spisali się obaj napastnicy Victorii, którzy podzielili się łupem bramkowy oraz zaliczyli również asysty. Goście natomiast w zasadzie nie stworzyli praktycznie żadnego poważnego zagrożenia pod bramką Petrykowskiego nie wliczając może kilku akcji ofensywnych, które udało się im przeprowadzić w tym meczu. Victoria dominowała praktycznie przez 90 minut, a jedynie kwadrans po przerwie był w wykonaniu Czermina nieco niemrawy, ale za to końcówka meczu a zwłaszcza ostatnie 10 minut to była już kanonada strzelecka w wykonaniu gospodarzy.

FOTO

Victoria Czermin- Kaskada Kamionka (odwołany)

Czermin, 18.03.2018, niedziela godz. 11.00.

Informujemy, że podokręg Dębica odwołał 1 kolejkę rozgrywek. Kolejka ta odbędzie się 25 kwietnia w środę o godzinie 17.00

KOLEJKA 17

vs

Kolorado Wola Chorzelowska - Victoria Czermin 1:6 (1:1)

Wola Chorzelowska, 25.03.2018, niedziela godzina 15.00 na Euroboisku. Widzów 150.

Bramki: 1-0 (5'), 1-1 Bugaj (35'), 1-2 J.Trzpis (54'), 1-3 J.Trzpis (65'), 1-4 Kłos (66'), 1-5 Soboń (76'), 1-6 Dąbek (84')

Victoria: Petrykowski - P.Pezda (84' Warenda), Dubiel, A.Trzpis, Świst - Bugaj (76' Dąbek), Polak, Abramowicz, Krężel (64' Czaja) - Kłos, J.Trzpis (66 Soboń)

ZMIANY jakie zaszły w drużynie w przewie zimowej:

TRENER:  Arkadiusza Gerę zastąpił Krzysztof Petrykowski

ODESZLI: Paweł Ciuła (Głogovia Głogów Młp.), Grzegorz Bierzyński, Tomasz Głodzik (Start Wola Mielecka)

PRZYSZLI: Patryk Dubiel, Kacper Bugaj, Kamil Dąbek

Wysokie zwycięstwo Victorii na inaugurację rundy wiosennej. Początek meczu był po myśli gospodarzy. Victoria długo łapała właściwy rytm, ale gdy go już złapała rywal nie miał nic do powiedzenia. W 5 minucie piłkarze Kolorado przeprowadzili akcję prawą flanką. Do dośrodkowania w okolice piątego metra bramki strzeżonej przez Petrykowskiego wyskoczyło trzech piłkarzy, dwóch stoperów Victorii i napastnik miejscowych. Piłka odbiła się od któregoś z nich i znalazła drogę do siatki. Na wyrównanie trzeba było czekać aż do 35 minuty. Wtedy to Kuba Trzpis przeprowadził rajd wzdłuż linii końcowej boiska zakończony dograniem przed bramkę Kolorado, a tam z najbliższej odległości powracający do Victorii Kacper Bugaj strzelił bramkę i do przerwy utrzymał się wynik remisowy. Po zmianie stron dominowała już tylko Victoria. W 54 minucie Szybką kontrę sfinalizował Kuba Trzpis dobijając piłkę po strzale Kłosa. W 65 minucie Czaja w środku pola wygrał pojedynek główkowy z rywalem, piłka trafiła do Trzpisa, który wykorzystał sytuację jeden na jeden. Chwilę potem Kłos wykorzystał kolejną okazję i było 1-4. W 76 minucie Victoria szybko i pomysłowo rozegrała rzut wolny i Soboń zdobył koleją bramkę dla Victorii. Dzieło zwieńczyło trafienie kolejnego debiutanta Kamila Dąbka, który wykorzystał idealne podanie Kłosa.

FOTO

KOLEJKA 18

vs

Victoria Czermin- Olchovia Olchowa 3:0 (2:0)

Czermin, 31.03.2018, sobota godz. 11.00. Widzów 100.

Bramki: 1-0 Kłos (23'), 2-0 Abramowicz (38'), 3-0 Bugaj (61')

Victoria: Petrykowski - Warenda (68' Pezda), A.Trzpis, Dubiel, Świst - Czaja (65' Krężel), Abramowicz (68' J.Trzpis), Polak, Bugaj - Kłos (75' Dąbek), Soboń

Olchovia : Kyciński - Ziobro, Krasoń, Wereszczyński, Bogdan - Ożóg (Zima 73') , Dryja (Smoleń 60'), Khoptovyi, Baran, Duchań (Feret 65') - Cieślik

Pewne i przekonujące zwycięstwo Victorii   w meczu drużyn, które jako nieliczne inaugurację rundy wiosennej miały w ubiegłym tygodniu. Drużyna Czermina podtrzymała formę strzelecką z ubiegłego meczu i tym razem zaaplikowała rywalom 3 bramki. Dwie minuty po pierwszym gwizdku sędziego Kłos wykorzystał nieudaną pułapkę ofsajdową przyjezdnych , ale nie zdołał celnie posłać piłki do bramki. W 23 minucie w niemalże identycznej sytuacji Kłos już nie pomylił się i otworzył wynik meczu. W 37 minucie po rzucie rożnym  Arek Trzpis uderzył głową, a bramkarz gości z trudem przeniósł piłkę nad bramką. Po kolejnym rzucie rożnym piłka trafiła na głowę Abramowicza, który podwyższył prowadzenie. Po zmianie stron Olchovia próbowała śmielej zaatakować, ale defensywa Victorii spisywała się bez zarzutu. W 61 minucie Bugaj przeprowadził rajd lewą stroną dograł do Kłosa, ten do Sobonia, którego strzał zdołali zablokować obrońcy, piłka znów trafiła pod nogi Bugaja, który z 15 metrów mocnym uderzeniem ustalił wynik tego dość jednostronnego pojedynku.

FOTO

KOLEJKA 19

vs

Raniżovia Raniżów - Victoria Czermin 0:0

Raniżów, 08.04.2018, niedziela godz. 16.00.

Victoria: Petrykowski - Świst, A.Trzpis, Warenda, Dubiel - Bugaj, Soboń, Polak, Krężel - Kłos, J.Trzpis

Bezbramkowy remis Victorii w Raniżowie. Gospodarze nieprzypadkowo zajmują wysoką 6 lokatę w ligowej tabeli. W meczu z wiceliderem Victorią postawili ciężkie warunki i zdołali wywalczyć punkt. W sumie remis nie krzywdzi żadnej ze stron, ponieważ oba zespoły miały w tym meczu swoje okazje, ale zabrakło skuteczności. W pierwszej połowie lepsze sytuacje stworzyli gospodarze. W 30 minucie zawodnik Raniżowa w sytuacji sam na sam zdołał minąć Petrykowskiego, ale nie dał rady oddać skutecznego strzału na bramkę. Chwilę później groźny strzał głową Petrykowski sparował na rzut rożny. Natomiast Victoria miała jedną świetną okazję, ale Krężel z bliska przestrzelił. Po zmianie stron więcej sytuacji miała Victoria, a najlepszą w 70 minucie Arek Trzpis, którego uderzenie głową w ładnym stylu obronił bramkarz miejscowych.

KOLEJKA 20

vs

Victoria Czermin - Wilga Widełka 5:0 (4:0)

Czermin, 15.04.2018, niedziela godz. 11.00. Widzów 150

Bramki: 1-0 Kłos (11') 2-0 Soboń (18') 3-0 Soboń (30') 4-0 Bugaj (35') 5-0 Krężel (63')

Victoria - Petrykowski - Warenda (62' Pezda), Dubiel, A.Trzpis, Świst - Bugaj, Polak, Abramowicz, Krężel (65' Czaja) - Soboń (62' J.Trzpis), Kłos (72' Dąbek)

Mecz bez większej historii. Victoria przewyższała rywala co najmniej o klasę i w meczu do jednej bramki zaaplikowała rywalom 5 goli, a gdyby skuteczność była lepsza to wynik mógłby spokojnie oscylować w okolicach dziesiątki. Widełka stworzyła sobie w zasadzie jedną setkę w samej końcówce meczu, ale Petrykowski, który w tym meczu nie miał zbyt wiele pracy był górą w pojedynku jeden na jeden. Victoria natomiast już w 1 minucie mogła wyjść na prowadzenie. Abramowicz idealnie zagrał do Kłosa a ten z bliska uderzył zbyt lekko, aby zaskoczyć bramkarza. W 10 minucie Abramowicz po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uderzył z woleja bardzo silnie jednak niecelnie. W końcu worek z bramkami w 11 minucie rozwiązał Kłos, który sfinalizował koronkową akcję Victorii, piłka chodziła jak po przysłowiowym sznurku i Kłos w sytuacji sam na sam dopełnił formalności. Na 2-0 podwyższył Soboń, który wybiegł zza pleców obrońców Widełki, którzy stanęli sądząc że na spalonym będzie Bugaj, ale ten nie wziął udziału w akcji. W 28 minucie Bugaj pokonał bramkarza przyjezdnych, ale arbiter nie uznał bramki uznając że piłka wcześniej opuściła plac gry. Dwie minuty potem Soboń ładnie uderzył z wolnego z 25 metrów i przy współudziale bramkarza podwyższył prowadzenie. Wynik do przerwy ustalił Bugaj, który wykorzystał doskonałe podanie Sobonia. Po zmianie stron na początku nieco odważniej zagrali goście, ale nic pozytywnego dla nich z tego nie wynikało. Za to w 63 minucie indywidualną szarżę zaprezentował Kłos. Jego strzał zdołał obronić bramkarz Widełki, ale wobec dobitki Krężela z 18 metrów był bezradny. Potem Victoria miała jeszcze co najmniej kilka świetnych okazji bramkowych, w tym Kuba Trzpis z 10 metrów przymierzył w poprzeczkę, ale mimo starań wynik do końca nie uległ już zmianie i Victoria odniosła kolejne efektowne zwycięstwo w tej rundzie.

FOTO

KOLEJKA 21

vs

Radomyślanka Radomyśl - Victoria Czermin 2:3 (1:2)

Radomyśl Wielki, 22.04.2018, niedziela godz. 17.00.

Bramki: 0-1 Abramowicz (20') 0-2 Kłos (40') 1-2 (41'), 2-2 (90'), 2-3 Kłos (90')

Victoria: Petrykowski - Warenda, Świst, A.Trzpis, Dubiel - Krężel, Abramowicz, Polak, Bugaj - Kłos, Soboń

Victoria sięgnęła po trzy punkty w meczu z lokalnym rywalem z Radomyśla. Wynik otworzył Abramowicz, który ładnie przymierzył z okolicy 16 metra w 20 minucie spotkania. W końcówce pierwszej połowy prowadzenie podwyższył Kłos wykorzystując fatalne zagranie defensora Radomyślanki do własnego bramkarza. Kto pomyślał, że emocje w tym meczu się już skończyły był w błędzie. Gospodarze natychmiast odpowiedzieli trafieniem w 41 minucie wykorzystując niezdecydowanie obrońców Victorii. Końcówka meczu to już prawdziwy rollercoaster. W 90 minucie miejscowi doprowadzili do wyrównania i gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów w dosłownie ostatniej akcji meczu Victoria przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Soboń egzekwował rzut wolny z połowy boiska posyłając piłkę w pole karne Radomyśla. Tam któryś z piłkarzy zgrał piłkę do Kłosa, który z bliska dopełnił formalności i zapewnił komplet punktów w tym meczu.

KOLEJKA 22

vs

Victoria Czermin - Ostrovia Ostrowy Baranowskie 7:0 (3:0)

Czermin, 29.04.2018 (niedziela) godz. 11.00. Widzów 100.

Bramki: 1-0 Bugaj (2') 2-0 Soboń (3') 3-0 Kłos (12') 4-0 Kłos (53') 5-0 Kłos (64') 6-0 Dąbek (68') 7-0 Soboń (72')

Victoria: Petrykowski - P.Pezda, Dubiel, A.Trzpis, Świst (63' Warenda) - Bugaj, Polak, Abramowicz (56' Dąbek), Krężel (46' Czaja) - Soboń, Kłos

Mecz bez większej historii, w którym Victoria dominowała od początku do końca. Dość powiedzieć, że goście kończyli mecz w "10", gdyż bramkarz Ostrovi doznał kontuzji w drugiej połowie i opuścił plac gry w 80 minucie, a na ławce gości pusto...Jak padały gole dla Victorii?
1-0 pierwsza akcja Czermina i pierwsza bramka już w drugiej minucie. Bugaj otrzymał prostopadłe podanie od Abramowicza i wykorzystał okazję
2-0 kolejna zespołowa akcja i na listę strzelców wpisuje się Soboń, stuprocentowa skuteczność piłkarzy Czermina a fatalne wejście w mecz przyjezdnych
3-0 Kłos wykorzystuje sytuację sam na sam
4-0 Kłos opanował piłkę na 11 metrze, minął rywala i zdobył swoją drugą bramkę w meczu
5-0 Dośrodkowanie z rzutu rożnego Polaka trafia na głowę Kłosa, który kompletuje hattricka
6-0 Dąbek posyła bombę z 25 metrów, piłka ląduje w samym okienku bramki gości odbijając się jeszcze od poprzeczki i słupka - gol stadiony świata
7-0 Soboń fantastycznie przymierzył z wolnego z 20 metrów i ustalił wynik meczu

FOTO

KOLEJKA 23

vs

Stal II Mielec - Victoria Czermin  0:4 (0:1)

Mielec, 02.05.2018 środa godz. 17.00. Boisko ze sztuczną nawierzchnią. Widzów 200.

Bramki: 0-1 Abramowicz (16') 0-2 Bugaj (48') 0-3 Soboń (60') 0-4 Soboń (75')

Victoria: Petrykowski - Warenda, A. Trzpis (70' Świst), Dubiel, Krężel - Bugaj, Abramowicz (80' Dąbek), Polak, Soboń - Kłos, J. Trzpis (68' Czaja)

Victoria bez problemów sięgnęła po komplet punktów w wyjazdowym meczu z rezerwami pierwszoligowej Stali Mielec, z tym że trzeba tu zaznaczyć, że gospodarze zagrali młodzieżowym składem. Jedynym mankamentem w dzisiejszym meczu co może zabrzmi nieco paradoksalnie była słaba skuteczność piłkarzy Czermina ponieważ tzw setek w tym meczu oprócz tych zamienionych na bramki było jeszcze co najmniej kilka. Kuba Trzpis miał idealne okazje bramkowe w 18, 41 minucie, Kłos w 22 minucie z bliska trafił w poprzeczkę a w 43 minucie jego wyczyn skopiował Arek Trzpis. Stal na dobrą sprawę stworzyła tylko jedną świetną okazję pod koniec pierwszej połowy, ale na posterunku był Petrykowski. Od 62 minucie gospodarze musieli radzić sobie w dziesiątkę, gdyż czerwoną kartkę za faul po za polem karnym na szarżującym Kłosie popełnił bramkarz Stali.
1-0 Soboń idealnie obsłużył podaniem Abramowicza wycofując piłkę na 18 metr, a ten lewą nogą strzałem z pierwszej piłki otworzył wynik meczu
2-0 Trzpis w sytuacji sam na sam uderzył wprost w bramkarza, do odbitej piłki dopadł Bugaj i podwyższył prowadzenie
3-0 indywidualna szarża Sobonia zakończona golem
4-0 Soboń strzałem z 14 metrów ustalił wynik meczu.
Już w niedzielę arcyciekawie zapowiadający się mecz, w którym Victoria Czermin podejmie Lechię Sędziszów Małopolski.

FOTO

KOLEJKA 24

vs

Victoria Czermin - Lechia Sędziszów Małopolski 1:1 (1:0)

Czermin, 06.05.2018 (niedziela) godz. 11.00.

Bramki: 1-0 Kłos (10') 1-1 Makuch (74')

Victoria: Petrykowski (75' Warenda) - Świst, A.Trzpis, Dubiel, Krężel - Bugaj, Polak, Abramowicz, Czaja (60' Soboń) - Kłos, J.Trzpis

KOLEJKA 25

vs

Monis Bielowy - Victoria Czermin 2:6 (0:4)

Strzegocice, 13.05.2018 (niedziela), godz.14.00

Victoria: Sowa - Świst, A.Trzpis, Dubiel, Krężel - Bugaj, Polak, Abramowicz, Czaja (Juras) - Kłos, J.Trzpis

Bramki: 0-1 sam. (3'), 0-2 J.Trzpis (25'), 0-3 J.Trzpis (30'), 0-4 Kłos (45'), 1-4 (47'), 1-5 Kłos (75'), 2-5 (83') 2-6 Juras (86',k.)

Bezdyskusyjne zwycięstwo Victorii w Strzegocicach, czyli wszystko zgodnie z planem, przebieg spotkania oddaje aktualne miejsca jakie zajmują Victoria i Monis w ligowej tabeli. Gospodarze zaczęli mecz bardzo źle, bo już w 3 minucie stracili pierwszą bramkę na domiar złego jeszcze samobójczą. W 25 minucie Abramowicz przejął piłkę w środku pola i obsłużył idealnym podaniem Kubę Trzpisa, który wykorzystał sytuację z gatunku sam na sam. Potem znów na listę strzelców wpisał się Kuba Trzpis finalizując zespołową akcję Victorii. W końcówce pierwszej połowy padł bliźniaczy gol do drugiego trafienia, z tym że autorem gola był Kłos. Po zmianie stron gospodarze zdobyli bramkę w zamieszaniu podbramkowym, na którą odpowiedział Kłos swoim drugim trafieniem w 75 minucie. Gospodarze w 83 minucie zdobyli kolejnego gola, na którego natychmiast odpowiedziała Victoria. Rajd Polaka został przerwany faulem w polu karnym, a karnego na bramkę zamienił powracający po długiej absencji spowodowanej kontuzją Juras.
W meczu z Lechią poważnej kontuzji doznał bramkarz Victorii Krzysztof Petrykowski. W jednym ze starć doznał bowiem otwartego złamania ręki z przemieszczeniem. Krzysztofowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. W związku z kontuzją w bramce Victorii zadebiutował 18 letni Karol Sowa z Gryfu Mielec. Trzeba powiedzieć, że był to debiut udany, w kilku sytuacjach podbramkowych nowy bramkarz Victorii zachował się bardzo dobrze chroniąc drużynę Czermina przed utratą gola.

KOLEJKA 26

vs

Victoria Czermin  - Team Przecław 4:3 (3:2)

Czermin, 20.05.2018 (niedziela) godz. 11.00. Widzów 150.

Bramki: 1-0 Krężel (5'), 1-1 Padykuła (18'), 2-1 Bugaj (24'), 3-1 J.Trzpis (27'), 3-2 (31'), 4-2 Krężel (57'), 4-3 (65')

Victoria: Sowa - Pezda, Świst, Dubiel (68' Juras), Warenda - Bugaj (68' Czaja), Polak, Abramowicz, Krężel - Kłos, J.Trzpis (73' Dąbek)

Punkty zostały w Czerminie, choć trzeba przyznać Team dzielnie walczył i pozostawił po sobie dobre wrażenie. Do 65 minuty mecz mógł podobać się kibicom, gdyż przede wszystkim padały bramki a obie ekipy prezentowały ofensywny futbol, nieco mniejszą uwagę poświęcając defensywie. Wynik meczu już w 5 minucie otworzył rozgrywający bardzo dobre zawody Krężel, którego idealnym podaniem obsłużył Abramowicz. Goście odpowiedzieli w 18 minucie wyprowadzając ładną kontrę zakończoną jeszcze bardziej efektownym uderzeniem w okienko w wykonaniu Padykuły. Wymiana ciosów trwała nadal. W 24 minucie na prowadzenie powróciła Victoria. Bugaj świetnie, mocno i precyzyjnie  uderzył z 16 metrów. W 27 minucie wynik podwyższył Kuba Trzpis finalizując zespołową akcję Czermina. Goście nie zamierzali się poddawać i kilka minut potem strzelili kontaktowego gola po równie ładnej zespołowej akcji. Po przerwie Krężel centrostrzałem z 18 metrów zaskoczył bramkarza Przecławia, a swój udział w bramce miał Kłos i znów Victoria prowadziła różnicą dwóch bramek. Przyjezdni po raz kolejny strzelili kontaktową bramkę w 65 minucie i jak się okazało było to trafienie ustalające wynik tego ciekawego meczu. Z tym że po tym trafieniu obie drużyny pomimo niewątpliwych chęci i starań spuściły mocno z tonu, gdyż odcięło im zasilanie, czyli brakło już mocy, aby całe 90 minut rozegrać w takim tempie i intensywności jak pierwszą godzinę, która naprawdę mogła podobać się publiczności.

FOTO
KOLEJKA 27

vs

Victoria Czermin - Chemik Pustków 1:2 (1:2)

Czermin, 27.05.2018 (niedziela) godz. 11.00.Widzów 100.

Bramki: 1-0 Kłos (16'), 1-1 Pisarek (26'), Pisarek (38') 1-2

Victoria: Sowa: A.Trzpis, Dubiel, Krężel (75' Dąbek), Juras (55' Pezda) - Bugaj (82' Czaja), Polak, Abramowicz, Soboń - J.Trzpis, Kłos

Długo trzeba sprawdzać, kiedy Victoria ostatnio przegrała na własnym stadionie. I w końcu jest, ostatnim pogromcą Victorii w Czerminie była Lechia Sędziszów, a miało to miejsce 8 listopada 2015 roku, czyli prawie3 lata temu. Tym razem sposób na Victorię znalazł Chemik. Gwoli przypomnienia Chemik również wygrał z Czerminem u siebie, tak że w tym sezonie można powiedzieć Chemik Victorii nieszczególnie leży...Mecz zaczął się tak jak ostatnie występy Czermina, czyli od w miarę szybkiego objęcia prowadzenia. W 16 minucie Kłos po zespołowej akcji otworzył wynik spotkania. Ale dalej scenariusz był już zupełnie inny. Chemik wyrównał po 10 minutach. Kulig zgrał głową piłkę do Pisarka, a ten z najbliższej odległości wepchnął piłkę do siatki. Pod koniec pierwszej części zapanowała już zupełna konsternacja. Znów Pisarek zdobył bramkę, tym razem wykorzystując niezdecydowanie stoperów i bramkarza Victorii Sowy,  strzelając ładnie technicznie lobem. Victoria starała się wyrównać, ale zdecydowanie nie był to "ten" dzień. Zabrakło skuteczności i pomysłu na grę. Chemik natomiast bronił się prostymi środkami, ale za to bardzo efektywnie. Najlepszą okazję na wyrównanie miał w 77 minucie Kłos, który z bliska trafił tylko w słupek.

KOLEJKA 28

vs

LKS Wiewiórka - Victoria Czermin 1:1 (1:0)

Wiewiórka, 03.06.2018 niedziela, godz. 17.00.Widzów 100.

Bramki: 1:0 (21'), 1:1 Bugaj (56')

Victoria: Sowa - Waręda, Świst, Krężek, Dubiel - Czaja, Polak, Bugaj, Dąbek - Kłos, J.Trzpis

Mecz bez większej historii zakończony podziałem punktów. Owszem było dużo walki ale chyba za mało jakości, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Victoria była stroną dyktującą warunki, ale pod bramką rywali brakowało szczęścia. Przynajmniej w dwóch sytuacjach w drugiej części meczu kibice już widzieli piłkę w siatce, ale zawsze obrońcy gospodarzy w jakiś sposób blokowali w ostatniej chwili strzały zawodników Czermina. Pierwsi gola strzelili piłkarze Wiewiórki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zamieszaniu na przedpolu Sowy. Czermin wyrównał natomiast po zespołowej akcji zakończonej płaski mocnym uderzeniem Bugaja w długi róg bramki.

KOLEJKA 29

vs

Victoria Czermin - Sokół Kolbuszowa Dolna 2:2 (2:1)

Czermin, 09.06.2018 sobota godz. 17.00. Widzów 150

Bramki: 1-0 A.Trzpis (18'), 1-1 Maziarz (33'), 2-1 J.Trzpis (45'), 2-2 (73')

Victoria: Sowa - Juras, A.Trzpis, Świst, Dubiel - Bugaj, Abramowicz (73' Dąbek), Polak, Krężel - J.Trzpis (62' Czaja), Kłos

Mecz z liderem zakończył się w sumie chyba sprawiedliwym podziałem punktów. W pierwszej części meczu lepiej prezentowali się piłkarze Czermina. W 18 minucie objęli prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki przez Abramowicza formalności dopełnił Arek Trzpis. W 32 minucie po podaniu Kłosa Kuba Trzpis stanął oko w oko z Królem, przymierzył ładnie po długim rogu, ale piłka trafiła w słupek. W odpowiedzi Sokół chwilę potem doprowadził do wyrównania za sprawą Maziarza, który przeprowadził indywidualną akcję zakończoną precyzyjnym uderzeniem. W 45 minucie Victoria wyprowadziła kontrę, znów Kłos obsłużył Kubę Trzpisa, a ten tym razem nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce i do szatni Victoria schodziła prowadząc 2-1. Po przerwie lider zdecydowanie podkręcił tempo. Zaowocowało to kilkoma świetnymi sytuacjami podbramkowymi, z których Sokół wykorzystał tylko jedną w 73 minucie i ten ciekawy mecz stojący na niezłym poziomie, gdzie było dużo gry w piłkę i dobre tempo zakończył się remisem 2-2, czyli dokładnie takim samym rezultatem jak ostatni mecz tych drużyn w Czerminie.

KOLEJKA 30

vs

Kamieniarz Golemki - Victoria Czermin 0:10

Golemki, 15.06.2018 (piątek) godz. 18.00 (zmiana terminu)

Bramki: Kłos 3x, Soboń 3x, J.Trzpis 2x, Abramowicz, Bugaj

Na zakończenie sezonu piłkarze Czermina spuścili tęgie lanie drużynie z Golemek. Niby teoretycznie był to mecz o tzw pietruszkę, gdyż zdobycz punktowa nie zmieniała nic w ligowej tabeli. Ale oprócz punktów są jeszcze zdobyte bramki. I tych Victoria przed meczem na swoim koncie miała 94, najwięcej w ligowej stawce. Do wymarzonej setki brakowało 6 goli, czyli dużo. Victoria grała na wyjeździe z Kamieniarzem, który w sezonie generalnie  spisywał się jako beniaminek bardzo dobrze zajmując wysokie piąte miejsce w tabeli. Cel został osiągnięty z nawiązką, dlatego po prostu czapki z głów. 104 gole w sezonie to jest osiągnięcie.