Radomyślanka Radomyśl - Victoria Czermin 0:0

Victoria Czermin - Brzostowianka Brzostek 2:1

Czermin 15.08.2012 (środa) godz.11.00

Bramki: 1-0 Arkadiusz Barszcz (23') 2-0 Wojciech Soboń (65') 2-1 goście (85')

FOTO

Victoria Czermin odniosła pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie pokonując na własnym stadionie beniaminka ligi Brzostowiankę Brzostek 2-1. W pierwszej połowie Czerminianie wykorzystali jedną z kilku okazji bramkowych. Barszcz zachował najwięcej spokoju w polu bramkowym i skierował z bliska piłkę do bramki. W drugiej części spotkania uwidoczniła się znaczna przewaga gospodarzy. Najpierw w 60 minucie znów Barszcz   był bliski zdobycia bramki-obrońca gości wybił piłkę z linii bramkowej. W 62 minucie sam na sam z bramkarzem Brzostka wyszedł Szrom, jednak po jego strzale piłka trafiła w słupek. W końcu po akcji Abramowicza Soboń ładnym strzałem z 17 metrów podwyższył rezultat spotkania. W końcówce do głosu zaczęli dochodzić przyjezdni, co udokumentowali bramką zdobytą w 85 minucie spotkania.

KOLEJKA 3

vs

Start Wola Mielecka - Victoria Czermin 1:3

Wola Mielecka 19.08.2012 (niedziela) godz.17.30

Bramki: 1-0 Foltak (26') 1-1 Świst (63') 1-2 Świst (72') 1-3 Polak (76')

FOTO

Link do zdjęć na stronie Start Wola Mielecka

Kolejny udany występ piłkarzy Victorii. Tym razem czerminianie okazali się lepsi od rywala zza miedzy. Mecz miał dwa oblicza. Do przerwy zasłużenie prowadzili piłkarze Startu po bramce Foltaka, który wykorzystał nieporozumienie w defensywie Victorii i przelobował Petrykowskiego. Później gospodarze mieli dwie sytuacje z gatunku sam na sam, z których obronną ręką wyszedł Petrykowski oraz oddali jeden strzał z dystansu, przy którym fantastyczą paradą popisał się bramkarz Victorii.
Po przerwie Victoria rzuciła się do odrabiania strat. W 63 minucie faulowany był w polu karnym Kuba Trzpis. Karnego wykonywanego przez Swista obronił bramkarz, ale wobec dobitki był bezradny. W 72 minucie akcję Trzpisa zakończył celnym strzałem w długi róg bramki Świst i Victoria wyszła na prowadzenie. Kilka chwil później było już 1-3 po strzale Polaka. W końcówce jeszcze Abramowicz z wolnego trafił w poprzeczkę.

KOLEJKA 4

vs

Victoria Czermin - Igloopol Dębica 2:0

Czermin 26.08.2012 (niedziela) godz. 11.00

Bramki: 1-0 Tomasz Głodzik (17'), 2-0 Kamil Polak (20')

Widzów: 490

FOTO

Link do zdjęć na stronie Igloopola

Victoria Czermin podejmowała spadkowicza z IV ligi zespół Igloopolu Dębica, który w bieżących rozgrywkach do tej pory zgarnął komplet punktów wygrywając m.in. z Lechią Sędziszów czy Wisłokiem Wiśniowa. Czerminianie przystąpili do meczu skoncentrowani i bardzo dobrze ustawieni taktycznie. Przyjmowali gości na swojej połowie starając się w środkowej strefie boiska przejąc piłkę i kontratakować. Ta sztuka udała się Victorii 3 razy w pierwszej części meczu, z czego piłka do siatki trafiła dwukrotnie. Pierwszego gola dla Victorii zdobył Głodzik po ewidentnym błędzie defensywy Igloopolu. Chwilę potem rezultat podwyższył po indywidualnej akcji Polak, który w ostatnich sekundach pierwszej połowy jeszcze raz stanął przed szansą na zdobycie bramki, lecz strzelił obok słupka.
Po zmianie stron stroną dominującą byli goście, ale fantastycznie tego dnia dysponowany był Petrykowski, który swoimi interwencjami kilkakrotnie uchronił czerminian przed utratą gola.
Po końcowym gwizdku gospodarze za bardzo dobry występ i ambitną grę zostali pożegnani przez kibiców owacją na stojąco.

KOLEJKA 5

vs

Błękitni Ropczyce - Victoria Czermin 0:0

Ropczyce 01.09.2012 (sobota) godz.17.00

FOTO

Victoria zremisowała bezbramkowo na trudnym terenie w Ropczycach. Więcej z gry mieli gospodarze, ale stworzyli w zasadzie tylko jedną doskonałą okazję do zdobycia bramki. W 55 minucie doskonale interweniował Petrykowski wychodząc obronna ręką z sytuacji jeden na jeden. Po za tym gra toczyła się w środku pola a bramkarze nie mieli zbyt wiele pracy.

KOLEJKA 6

vs

Victoria Czermin - Sokół Kolbuszowa Dolna 4:0 (3:0)

Czermin 09.09.2012 (niedziela) godz.11.00

bramki: 1-0 Arkadiusz Trzpis (4'), 2-0 Tomasz Głodzik (9'), 3-0 Tomasz Abramowicz (22'), 4-0 Wojciech Soboń (57')

FOTO

Kolejny bardzo dobry występ Victorii i kolejne trzy punkty na własnym stadionie. Kibice mieli prawo spodziewać się dobrego meczu ponieważ obie drużyny po 5 kolejkach zajmowały miejsca w czubie tabeli. I rzeczywiście mecz mógł się podobać, choć wynik jest może nieco mylący, gdyż zespół Sokoła zaprezentował się całkiem dobrze, tyle że bardzo nieskutecznie. Pierwsi zaatakowali miejscowi i już w 4 minucie wyszli na prowadzenie. Najpierw Abramowicz trafił w słupek a skuteczną dobitką popisał się Arek Trzpis. Potem piłkarze Sokoła dwa razy trafili w poprzeczkę (po strzale głową z 10 metra i po rzucie wolnym). Co się im nie udało powiodło się Victorii. W 9 minucie Tomasz Głodzik z bliska pokonał bramkarza gości. Na 3-0 podwyższył fantastycznym uderzeniem z 16 metra Tomasz Abramowicz.
Po przerwie zaatakowali przyjezdni i już w 47 minucie powinni zdobyć bramkę, ale napastnik Sokoła w sobie wiadomy sposób przestrzelił z kilku metrów. Optyczną przewagę mieli goście a czerminianie grali z kontry. Jedna z nich po świetnym dograniu Pezdy zakończyła się czwartym trafieniem autorstwa Sobonia, który płaskim strzałem w długi róg ustalił wynik meczu. Ambitnie grający zawodnicy Sokoła mieli jeszcze swoje okazje, ale zawsze na posterunku był bardzo dobrze usposobiony Petrykowski.

Czermin 23.09.2012 (niedziela) godz.11.00

Bramkę dla Victorii zdobył w 28' Jan Świst z rzutu karnego.

FOTO

Czerminianie kontynuują świetną passę pokonując tym razem  piłkarzy z Dzikowca 1-0. Jedyna bramka w tym meczu padła z rzutu karnego. Kuba Trzpis minął dwóch rywali a trzeci sfaulował go w polu karnym. Pewnym egzekutorem jedenastki był Jan Świst. Goście z Dzikowca w zasadzie nie zagrozili poważnie bramce strzeżonej przez Petrykowskiego, a Victoria w końcówce mogła podwyższyć rezultat, jednak Arek Szrom nie zdołał pokonać bramkarza przyjezdnych w sytuacji sam na sam.
W następnej kolejce zapowiada się niezwykle interesujący pojedynek- Victoria jedzie do Dębicy na mecz z Wisłoką. Obie ekipy jako jedyne w bieżących rozgrywkach nie zaznały jeszcze porażki. Po za tym Victoria straciła najmniej bramek ze wszystkich drużyn- Petrykowski wyjmował piłkę z siatki tylko dwukrotnie, natomiast Wisłoka jest najskuteczniejszym zespołem w naszej lidze - do tej pory zaaplikował rywalom 21 goli. To zapowiada naprawdę hitowy mecz.

KOLEJKA 9

vs

Wisłoka Dębica - Victoria Czermin 1:0

Dębica 29.09.2012 (sobota) godz.15.00

Bramka: 1: 0 Dariusz Kantor (81')

Przerwana passa Victorii, ale jak to się mówi, jak spaść to z wysokiego konia. Victoria bardzo dobrze się broniła do 81 minuty. Gospodarze mimo, że praktycznie cały czas atakowali to nie potrafili długo znaleźć recepty na najlepszą aktualnie defensywę ligi. W końcówce meczu dopięli swego za sprawą Kantora, który strzałem z 10 metrów w długi róg pokonał Petrykowskiego. Dopiero po stracie bramki Victoria odważniej zaatakowała, czego efektem było kilka stałych fragmentów gry, ale to było za mało żeby z Dębicy wywieźć punkty, chociaż do bezbramkowego remisu zabrakło naprawdę niewiele.

FOTO

KOLEJKA 10

vs

Victoria Czermin - Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1:0

Czermin 07.10.2012 (niedziela) godz.11.00

90' - bramka samobójcza

Victoria kontynuuje passę zwycięskich meczów na własnym stadionie. Tym razem wygrana przyszła w nieprawdopodobnych okolicznościach. W pierwszej połowie świetną okazję na zdobycie bramki mieli przyjezdni. W 25 minucie napastnik Pogórza z 5 metrów oddał strzał głowa i chyba wszyscy zawodnicy i kibice gości widzieli już piłkę w siatce, jednak Petrykowski w swoim stylu i w sobie wiadomy sposób obronił ten strzał. W drugiej połowie nadal żadna ze stron nie potrafiła zdominować przeciwnika i gra toczyła się głównie w środku pola. Dopiero końcówka meczu przyniosła niesamowite emocje. Najpierw goście wyprowadzili kontrę, po której napastnik Pogórza stanął oko w oko z Petrykowskim. Ten znów kapitalną interwencją uchronił Victorię od straty bramki. Ta niewykorzystana sytuacja w myśl piłkarskiego porzekadła zemściła się natychmiast. Świst wyprowadził akcję Victorii prawą stroną boiska i mocno dośrodkował w pole karne. Tam defensor Wielopola  tak niefortunnie interweniował, że skierował piłkę do własnej bramki. Parę chwil potem arbiter gwizdnął po raz ostatni i Victoria mogła zacząć świętować 5 kolejną wygraną u siebie.

Czermin 21.10.2012 (niedziela) godz.11.00

Bramki dla Victorii zdobyli: 1:0 Wojciech Soboń 44', 2:0 Kamil Polak 48', 3:0 Tomasz Abramowicz 68'

FOTO

Pewne zwycięstwo i kolejne 3 punkty na koncie piłkarzy z Czermina. Pierwsza połowa jak i cały mecz prowadzona była pod dyktando Victorii. Do przerwy goście prezentowali się jeszcze przyzwoicie i nawet pierwsi stworzyli stuprocentową sytuację do zdobycia bramki, jednak piłka po strzale napastnika Czarnej trafiła w słupek. Tuż przed przerwą Victoria wyprowadziła błyskawiczną kontrę, Swist idealnie obsłużył Sobonia i było 1-0. Zaraz po wznowieniu gry fantastycznym strzałem z woleja  z 20 metrów popisał się Kamil Polak i piłka wylądował w samym okienku bramki przyjezdnych. Od tego momentu Victoria dominowała niepodzielnie na boisku i swoją przewagę potwierdziła zdobyciem 3 bramki w 68 minucie autorstwa Abramowicza.
Kolejne dwa mecze Victoria rozegra na wyjazdach kolejno z Wiśniową i z Chemikiem Pustków. W bezpośrednim pojedynku między tymi drużynami lepsi okazali się piłkarze z Pustkowa, pomimo że do przerwy przegrywali 0-2 to jednak zdołali odrobić straty zdobywając zwycieską bramkę w 90 minucie spotkania.

vs

Chemik Pustków - Victoria Czermin 2:3 (1:1)

Pustynia 03.11.2012 (sobota) godz. 14.00

Bramki: 0-1 Barszcz 20', 1-1 Czerkies (30), 1-2 Barszcz 55', 2-2 Czerkies 65', 2-3 A.Trzpis (90+3)

Osłabiona  Victoria zainkasowała 3 punkty na trudnym terenie w Pustyni. Za kartki nie grali Abramowicz i Pancerz, z innej przyczyny nie mógł zagrać drugi stoper Jachym. Początek meczu to typowe badanie się zespołów. Po kwadransie przewagę uzyskali chemikowcy. Atomowy strzał Czerkiesa obronił fantastycznie Petrykowski. Czerminianie wyprowadzili w 20 minucie kontrę zakończoną ładnym strzałem pod poprzeczkę Barszcza i wyszli na prowadzenie. Ci dwaj zawodnicy Czerkies z Chemika i Barszcz z Victorii wpisywali się następnie na listę strzelców i pewnie mecz zakończyłby się wynikiem remisowym, gdyby nie sama końcówka spotkania, w której Victoria egzekwowała kolejno 2 rzuty rożne strzelając gola w dosłownie ostatniej akcji meczu w zamieszaniu pod bramką Kochana.
W meczu tym Czermin pokazał przede wszystkim na czym polega skuteczna gra. Praktycznie 3 okazje jakie stworzyli piłkarze Victorii zostały wykorzystane w stu procentach.