Wsparcie

FHUiS Impet Kazimierz Czaja

tel:(0048 17) 77 41 933 ***********************
Krzysztof i Konrad Kapinos ***********************
"Kama" Kamiński Jan

tel: (017) 7740168 ***********************
Bank Spółdzielczy w Czerminie

tel:(017) 7740390 ***********************

Statystyki

Użytkowników : 107
Artykułów : 18
Zasoby : 6
Odsłon : 125724

Aktualnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Archiwa

Filtr 

  • Wiosna 2018

    Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Dębica KOLEJKA 16 vs   Victoria Czermin- Kaskada Kamionka 7:0 (2:0) Czermin, środa 25.04.2018 godz. 17.00 (pierwotnie 18.03.2018), widzów 100 Bramki: 1-0 J.Trzpis (19') 2-0 Kłos (41') 3-0 J...
  • Jesień 2017

    Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Dębica KOLEJKA 1 vs   Kaskada Kamionka - Victoria Czermin 1:5 (0:4) Kamionka, 12.08.2017, sobota godz. 17.00. Bramki: 0-1 Polak, 0-2 Arek Trzpis, 0-3 Kuba Trzpis, 0-4 Kuba Trzpis, 0-5 Kłos, 1-5...
  • Wiosna 2017

    Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Dębica KOLEJKA 18 vs Chemik Pustków - Victoria Czermin 0:2 (0:1) Pustków, 19.03.2017 (niedziela) godz. 14.00. Widzów 100. Bramki: 0-1 Abramowicz (35') 0-2 Purski (73') Victoria: Petrykowski...
  • Jesień 2016

    Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Dębica KOLEJKA 1 vs Victoria Czermin - Chemik Pustków 3:0 (0:0) Czermin, 14.08.2016 (niedziela) godz. 11.00.Widzów 200. Bramki: 1-0 Ciuła (69') 2-0 Pękala (83') 3-0 Krężel (89') Victor...
  • Wiosna 2016

    Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Dębica KOLEJKA 16 vs   Brzostowianka Brzostek - Victoria Czermin 0:2 (0:0) Brzostek, 19.03.2016, (sobota), godzina 15.00 Bramki: 0-1 Ciuła (68') 0-2 Świst (71') Victoria: Petrykowski - Cisł...
  • Jesień 2015

    Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Dębica KOLEJKA 1 vs Victoria Czermin - Brzostowianka Brzostek 3:1 (1:1) Czermin, 16.08.2015, godz. 11.00. Widzów 200. Bramki: 1-0 Ciuła (4') 1-1 (23') 2-1 Bierzyński (67'), 3-1 A.Trzpis (90...
  • Wiosna 2015

    Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Dębica   KOLEJKA 16           Victoria Czermin - Wilga Widełka 2:0 (0:0)Czermin, 22.03.2015 (niedziela) godz.11.00. Widzów 150.Bramki: Abramowicz (46',k.), Polak (78, wolny) Victoria:  Petrykowski - M...
  • Jesień 2014

    Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Dębica   KOLEJKA 1  vs Wilga Widełka - Victoria Czermin 2:4 (1:0)Widełka, 10.08.2014 (niedziela) godz.12.00. Widzów 100Bramki: 1-0 Pruś (8'), 2-0 Pruś (48', k.), 2-1 Abramowicz (53', k), 2-2 Polak (72'), 2-3 P...
  • Wiosna 2014

    Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Dębica   KOLEJKA 16  vs Wisłok Wiśniowa - Victoria Czermin 0:1 (0:0)Wiśniowa, 23.03.2014 (niedziela) godz. 15.00Bramka: 0-1 Abramowicz (68', karny) Victoria Czermin: Petrykowski - Sanecki, Polak, Świst, A.Trzp...
  • Jesień 2013

    Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Dębica   KOLEJKA 1 vs Victoria Czermin - Wisłok Wiśniowa 0:1 (0:0)Czermin 11.08.2013 (niedziela) godz.11.00. Widzów 200. Bramki: 0-1 (62 bezpośrednio z rzutu wolnego)Victoria Czermin: Petrykowski - Osuch (46 P...
  • Wiosna 2013

     Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Dębica   KOLEJKA 16  vs Victoria Czermin - Radomyślanka Radomyśl 1:0 (0:0)Czermin 22.05.2013  godz. 17.30. Widzów 250.Bramka: 1:0 Abramowicz (53') Victoria: Petrykowski - Pancerz, A.Trzpis, Pezda, Partyka...
  • Jesień 2012

    Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Dębica KOLEJKA 1  vs Radomyślanka Radomyśl - Victoria Czermin 0:0Radomyśl Wielki 12.08.2012 (niedziela) godz. 16.00 KOLEJKA 2  vs Victoria Czermin - Brzostowianka Brzostek 2:1Czermin 15.08.2012 (środa) god...
  • Wiosna 2012

     Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Dębica KOLEJKA 16 vs Ikarus-Sokół Malinie - Victoria Czermin 1:2 Malinie 17.03.2012 (sobota) godz.15.00Bramki dla Victorii zdobyli: Paweł Krawczyk i Tomasz Abramowicz Victoria Czermin: K. Petrykowski - A. Trz...
  • Jesień 2011

    Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Dębica  KOLEJKA 1   vs Victoria Czermin - GKS Ikarus - Sokół 3:0Wola Mielecka 14.08.2011 (niedziela) godz.11.00Bramki dla Victorii zdobyli: Dawid Madej, Tomasz Głodzik, Adam KaczmarczykVictoria Czermin: K. Petry...
  • Wiosna 2011

    Wyniki i relacje z meczów Victorii Czermin - Wiosna 2011 Klasa A grupa Mielecka   vs Wilga Widełka - Victoria Czermin 0:2Widełka 27.03.201 (niedziela) godz.14.00Bramki dla Victorii zdobyli: Marek Karczmarczyk 38', Jakub Trzpis 90'  Victoria Cz...
  • Jesień 2010

    Wyniki i relacje z meczów Victorii Czermin - Jesień 2010 Klasa A grupa Mielecka  vs  Victoria Czermin - Wilga Widełka 1:0Szafranów 15.08.2010 (niedziela) godz.17.00 Bramka: Adam Kaczmarczyk 85' Victoria Czermin: K. Petrykowski - A. Trzpis, J. ...
  • Wiosna 2010

    Wyniki i relacje z meczów Victorii Czermin - Wiosna 2010 Klasa A grupa Mielecka Victoria Czermin  - Team Przecław - 1:0 - relacja Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Victoria Czermin - 0:6 - relacja Victoria Czermin - Piast Wadowice Górne 1:1 - relac...
  • Jesień 2009

     Wyniki i relacje z meczów Victorii Czermin - Jesień 2009 Klasa A grupa Mielecka  Team Przecław - Victoria Czermin - 1:2 - relacja Victoria Czermin - Ostrovia Ostrowy Baranowskie - 6:0 - relacjaPiast Wadowice Górne - Victoria Czermin - ...
  • Wiosna 2009

    Wyniki i relacje z meczów Victoria Czermin - WIOSNA 2009 Klasa A grupa Mielecka Victoria Czermin - Team Przecław 3:4 - relacjaLKS Dębiaki -  Victoria Czermin 3:2 - relacjaVictoria Czermin - Zacisze Trześń 2:1 - relacja Smoczanka Mielec - Victor...
  • sezon 2008/2009

    sezon 2008/2009   relacje/fotki/wyniki/jesień ...

TABELA

  Dom  PełnaWyjazd
  MBRP
Stal II M.531:315
2 Victoria523:612
R.Radomyśl411:012
Chorzelów514:912
Majdan K.510:510
Ocieka510:610
Chemik P.411:510
Kamieniarz G.412:710
Lechia S.415:48
10 Olchovia510:77
11 Zagorzyce58:97
12 Głowaczowa44:66
13 Kamionka48:86
14 Wiewiórka56:185
15 M.Bielowy411:143
16 Kolorado48:83
  MBRP
Stal II M.950:427
2 Victoria934:1321
R.Radomyśl920:521
Lechia S.929:918
Chorzelów919:2316
Majdan K.919:1714
Ocieka915:1314
Zagorzyce919:2013
Olchovia915:1411
10 Chemik P.913:2211
11 Kamieniarz G.919:3610
12 Wiewiórka910:288
13 Głowaczowa97:217
14 M.Bielowy916:276
15 Kamionka910:256
16 Kolorado912:303
  MBRP
Stal II M.419:112
Lechia S.514:510
R.Radomyśl59:59
4 Victoria411:79
Zagorzyce411:116
Majdan K.49:124
Chorzelów45:144
Olchovia45:74
Ocieka45:74
10 Wiewiórka44:103
11 M.Bielowy55:133
12 Chemik P.52:171
13 Głowaczowa53:151
14 Kamionka52:170
15 Kolorado54:220
16 Kamieniarz G.57:290

Zdięcie z Galerii

facebook