Informujemy, że podokręg Dębica odwołał 1 kolejkę rozgrywek. Kolejka ta odbędzie się 25 kwietnia w środę o godzinie 17.00

KOLEJKA 17

vs

Kolorado Wola Chorzelowska - Victoria Czermin 1:6 (1:1)

Wola Chorzelowska, 25.03.2018, niedziela godzina 15.00 na Euroboisku. Widzów 150.

Bramki: 1-0 (5'), 1-1 Bugaj (35'), 1-2 J.Trzpis (54'), 1-3 J.Trzpis (65'), 1-4 Kłos (66'), 1-5 Soboń (76'), 1-6 Dąbek (84')

Victoria: Petrykowski - P.Pezda (84' Warenda), Dubiel, A.Trzpis, Świst - Bugaj (76' Dąbek), Polak, Abramowicz, Krężel (64' Czaja) - Kłos, J.Trzpis (66 Soboń)

ZMIANY jakie zaszły w drużynie w przewie zimowej:

TRENER:  Arkadiusza Gerę zastąpił Krzysztof Petrykowski

ODESZLI: Paweł Ciuła (Głogovia Głogów Młp.), Grzegorz Bierzyński, Tomasz Głodzik (Start Wola Mielecka)

PRZYSZLI: Patryk Dubiel, Kacper Bugaj, Kamil Dąbek

Wysokie zwycięstwo Victorii na inaugurację rundy wiosennej. Początek meczu był po myśli gospodarzy. Victoria długo łapała właściwy rytm, ale gdy go już złapała rywal nie miał nic do powiedzenia. W 5 minucie piłkarze Kolorado przeprowadzili akcję prawą flanką. Do dośrodkowania w okolice piątego metra bramki strzeżonej przez Petrykowskiego wyskoczyło trzech piłkarzy, dwóch stoperów Victorii i napastnik miejscowych. Piłka odbiła się od któregoś z nich i znalazła drogę do siatki. Na wyrównanie trzeba było czekać aż do 35 minuty. Wtedy to Kuba Trzpis przeprowadził rajd wzdłuż linii końcowej boiska zakończony dograniem przed bramkę Kolorado, a tam z najbliższej odległości powracający do Victorii Kacper Bugaj strzelił bramkę i do przerwy utrzymał się wynik remisowy. Po zmianie stron dominowała już tylko Victoria. W 54 minucie Szybką kontrę sfinalizował Kuba Trzpis dobijając piłkę po strzale Kłosa. W 65 minucie Czaja w środku pola wygrał pojedynek główkowy z rywalem, piłka trafiła do Trzpisa, który wykorzystał sytuację jeden na jeden. Chwilę potem Kłos wykorzystał kolejną okazję i było 1-4. W 76 minucie Victoria szybko i pomysłowo rozegrała rzut wolny i Soboń zdobył koleją bramkę dla Victorii. Dzieło zwieńczyło trafienie kolejnego debiutanta Kamila Dąbka, który wykorzystał idealne podanie Kłosa.