Wsparcie

FHUiS Impet Kazimierz Czaja

tel:(0048 17) 77 41 933 ***********************
Krzysztof i Konrad Kapinos ***********************
"Kama" Kamiński Jan

tel: (017) 7740168 ***********************
Bank Spółdzielczy w Czerminie

tel:(017) 7740390 ***********************

Statystyki

Użytkowników : 107
Artykułów : 18
Zasoby : 6
Odsłon : 125720

Aktualnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
 Email

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Dębica

KOLEJKA 1


vs

 

Victoria Czermin- Kaskada Kamionka 7:1 (5:0)

Czermin, niedziela 19.08.2018 godz. 11.00. Widzów 150.

Bramki: 1-0 Soboń (20'), 2-0 J.Trzpis (22'), 3-0 A.Trzpis (29'), 4-0 Kłos (36'), 5-0 J.Trzpis (38'), 6-0 Soboń (85', k.), 7-0 Soboń (87''), 7-1 (90')

Victoria: Sowa - Świst (46' Strycharz), A.Trzpis (60' Waręda), Dubiel, Krężel - Bugaj (85' Myjak), Abramowicz (67' Czaja), Polak, Soboń - J.Trzpis (73' Dąbek), Kłos

Sezon 2018/2019 rozpoczęty! Na inaugurację Victoria podejmowała na własnym stadionie ekipę Kaskady Kamionka. Faworyt meczu był tylko jeden i nie zawiódł oczekiwań strzelając momentami zupełnie bezradnemu rywalowi aż 7 goli. Victoria, którą w tym sezonie prowadzi związany z Czerminem trener Grzegorz Krukowski od samego początku zepchnęła gości do głębokiej defensywy. Gra toczyła się praktycznie cały czas na połowie Kamionki, która broniła się całym zespołem. Ta taktyka przyjezdnych sprawdziła się do 20 minuty meczu. Potem worek z bramkami rozwiązał się.
1-0 Abramowicz doskonale wypatrzył wychodzącego na pozycję Sobonia, który w sytuacji sam na sam pewnym strzałem przy słupki otworzył wynik meczu
2-0 fantastyczne trafienie Kuby Trzpisa z lewej nogi po długi rogu z narożnika pola karnego
3-0 dośrodkowanie z rzutu rożnego trafia na głowę Arka Trzpisa
4-0 długa piłka z głębi pola do Kłosa, który podwyższa prowadzenie
5-0 kolejny rzut rożny, tym razem rozegrany, piłka trafia do Kuby Trzpisa, który strzela swoją drugą bramkę w meczu
6-0 końcówka meczu, wprowadzony po przerwie Strycharz jest faulowany w polu karnym a jedenastkę na gola zamienia Soboń
7-0 dwie minuty później faulowany na 18 metrze jest Soboń, który sam egzekwuje wolnego zaskakując bramkarza strzałem w krótki róg
7-1 pierwsza i ostatnia składna akcja gości w meczu w 90 minucie kończy się golem dla Kamionki.

FOTO


KOLEJKA 2


vs


Kamieniarz Golemki - Victoria Czermin 5:3 (2:1)

Golemki, 26.08.2018 godz.17.00. Widzów 70.

Bramki: 1-0 Kantor (15'), 1-1 A.Trzpis (28'), 2-1 (38'), 3-1 (52'), 4-1 (64'), 4-2 Soboń (68',k.), 4-3 sam. (80'), 5-3 (90+1)

Victoria: Sowa - Świst (70' Waręda), Dubiel, A.Trzpis, Krężel (70' Bugaj) - Soboń, Polak, Abramowicz, Strycharz (75' Czaja) - Kłos, J.Trzpis

Porażka w Czarnej w meczu z Kamieniarzem Golemki. Po wysokim zwycięstwie w poprzedniej kolejce oraz mając w pamięci 0-10 z ubiegłego sezonu wszyscy kibice liczyli na kolejne 3 punkty. Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Gospodarze prowadzeni przez doświadczonego Dariusza Kantora zagrali bardzo skutecznie punktując niczym wytrawny bokser piłkarzy Czermina. Taktyka Kamieniarza była na tyle prosta co i skuteczna, a mianowicie uważna gra na obronie i wyprowadzanie zabójczych kontr jak najprostszymi środkami. Cóż z tego, że długimi okresami Victoria miała tzw optyczną przewagę, jak brakowało konkretów. Pierwsi sytuację stworzyli właśnie piłkarze Czermina. Strycharz dograł do Abramowicz, który strzelił mocno jednak Kochan sparował piłkę na rzut rożny. Minutę potem było już 1-0 dla miejscowych. Kantor huknął z ostrego kąta i piłka po raz pierwszy niestety nie ostatni w tym meczu trafiła do siatki. Victoria doprowadziła do wyrównania w 28 minucie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło na głowę Arka Trzpisa i Kochan był bezradny. W 38 minucie znów gospodarze wyszli na prowadzenie w dość niespodziewany sposób. Po dośrodkowaniu z okolicy 40 metra długo lecąca piłka spadła dosłownie na głowę zawodnika Golemek, dla którego z całą pewnością wzrost nie był głównym atutem. Mimo to piłka dosłownie wtoczyła się do bramki. Po zmianie stron Victoria atakowała, ale bezskutecznie. Kamieniarz natomiast zadawał kolejne ciosy. W 52 minucie po rozegranym rzucie rożnym zawodnik miejscowych pozostawiony bez opieki mocnym strzałem z bliskiej odległości podwyższył prowadzenie i postawił drużynę Victorii w bardzo trudnym położeniu. W 64 minucie było już całkiem źle. Kochan wprowadził wykopem piłkę do gry, a Kantor wykorzystał niezdecydowanie obrońców i przelobował Sowę. Nadzieję na odrobienie strat dał Soboń pewnie pokonując bramkarza rywali strzałem z karnego podyktowanego za faul na Kubie Trzpisie. 10 minut przed końcem meczu Kuba Trzpis mocno dośrodkował w pole bramkowe, a piłkę niefortunnie do własnej bramki skierował próbujący interweniować obrońca Golemek. Zrobiło się już tylko 4-3 i Czermin mocno przycisnął usiłując wyszarpać w tym ciężkim boju choćby remis, ale stanowczo to nie był dobry dzień dla gry defensywy Victorii. Kolejny prosty błąd przy wyprowadzaniu piłki i kolejny gol dla Golemek ustalający wynik tego ciekawego meczu. Podsumowując ilość goli się zgadzała -8- tyle samo było tydzień temu, jednak to teraz rywale byli górą strzelając aż 5 bramek. Taka ilość straconych goli ostatnio przydarzyła się bardzo dawno, na tyle dawno, że ciężko mi nawet odszukać kiedy to miało miejsce. Jeśli dobrze sprawdziłem było to 20 maja 2012 roku, wówczas Victoria przegrała z KKS Kolbuszowianka 1:5.
Kolejny mecz Victoria rozegra już w najbliższą środę, kiedy to na własnym stadionie zmierzy się z LKS Wiewiórka. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 18.00.

FOTO

KOLEJKA 3

vs

 

Victoria Czermin - LKS Wiewiórka 4:0 (2:0)

Czermin, 29.08.2018 (środa) godz.17.30. Widzów 100.

Bramki: 1-0 J.Trzpis (8'), 2-0 Kłos (21'), 3-0 Bugaj (75'), 4-0 Dąbek (79')

Victoria: Sowa - Świst (70' Waręda), Polak, Dubiel, Krężel - Bugaj (76' Dąbek), Abramowicz, Soboń, Strycharz (82' Sipior) - Kłos (83' Myjak), J.Trzpis (46' Czaja)

Victoria pewnie sięgnęła po trzy punkty w meczu z LKS Wiewiórka. Po porażce w niedzielę z Golemkami cel był tylko jeden - zwycięstwo. Dzisiejszy rywal okazał się wymagającym, do tej pory nie przegrał jeszcze, ale w środowe późne popołudnie Victoria zagrała tak jak do tego przyzwyczaiła kibiców a mianowicie pewnie w obronie i konkretnie z przodu chociaż można mieć zastrzeżenia jeśli chodzi o wykorzystywanie stworzonych sytuacji bramkowych. A w meczu naprawdę ich nie brakowało, dość powiedzieć, że w 57 minucie Soboń nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul na Kłosie. Nie brakowało również walki, czasami może było jej aż za dużo, co skutkowało kartkami i kontuzjami. Goście też próbowali coś zdziałać. Tuż po wznowieniu gry po przerwie mieli dwie dobre okazje. Najpierw Sowa sparował piłkę na róg po strzale z bliskiej odległości a po rożnym zawodnik Wiewiórki minimalnie przestrzelił. Pod koniec meczu zaś poprzeczka uratowała Victorię od utraty gola. Natomiast Victoria świetnych a niewykorzystanych sytuacji miała co najmniej kilka. Prócz wspomnianego wcześniej karnego, w 30 minucie Trzpis uderzył tuż obok słupka, w 55 minucie Kłos z bliska uderzył nad poprzeczką, w 88 minucie Myjak z najbliżej odległości nie trafił to tylko niektóre można powiedzieć setki. Jak padały gole? 
8'  - długa piłka posłana przez Śwista w kierunku Kuby Trzpisa, który kapitalnym uderzeniem otworzył wynik meczu
21' - Kłos sfinalizował indywidualną akcję strzałem w długi róg
75'  - Bugaj tuż przed opuszczeniem boiska znalazł się sam na sam z bramkarzem Wiewiórki i pewnym strzałem przy słupku podwyższył prowadzenie
82' - Strycharz minął kilka obrońców i posłał piłkę obok interweniującego bramkarza, przed linią bramkową do siatki piłke skierował Dąbek

Kolejny mecz w sobotę na wyjedzie z bardzo dobrze spisującą się do tej pory Victoria Ocieka.

FOTO

KOLEJKA 4

vs

 

Victoria Ocieka - Victoria Czermin 0:2 (0:1)

Ocieka, 1.09.2018 sobota godz. 17.00. Widzów 300.

Bramki: 0-1 Soboń (44'), 0-2 J.Trzpis (51')

Victoria: Sowa - Krężel (84' Waręda), Polak, Dubiel, Świst - Bugaj (89' Myjak), Abramowicz (90' Dąbek), Soboń, Strycharz - J.Trzpis (86' A.Trzpis), Kłos (62' Czaja)

W pojedynku dwóch Victorii lepsza ta z Czermina. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, ponieważ był to typowy mecz walki, bardzo "elektryczny" z dużą ilością ostrej i bezpardonowej gry. Pokłosiem tego jest pokaźna ilość kolorowych kartoników pokazanych w tym meczu Zdecydowanie stroną, która znacznie częściej naruszała przepisy byli bardzo ambitnie grający gospodarze. Napomniani zostali oni 6 żółtymi i jedną czerwoną kartką. Natomiast gracze Victorii obejrzeli 3 żółte kartki z czego tylko jedna była za faul w środku pola. Jako doskonałe podsumowanie tego co działo się na boisku może posłużyć znane powiedzenie: trafiła kosa na kamień. Oprócz porażki i pokaźnej kolekcji kartek kilku (3-4) zawodników Ocieki nie dokończyło tego meczu i musiało przed czasem z mniej lub bardziej groźnie wyglądającymi kontuzjami opuścić plac gry. Co do samej gry w piłkę to lepiej w mecz weszli gospodarze. Kto wie jakby potoczyły się losy spotkania dwóch imienniczek, gdyby Sowa nie obronił sytuacji sam na sam w 9 minucie. Potem stopniowo Victoria z Czermina opanowała sytuację i coraz groźniej atakowała. Na gola jednak trzeba było czekać aż do 44 minuty. Wtedy to piłka trafiła na 14 metrze pod nogi Sobonia a ten technicznym uderzeniem tuż przy słupku otworzył wynik meczu. Minutę później gospodarze musieli sobie radzić w dziesiątkę. Stoper Ocieki uderzył łokciem Bugaja i arbiter wysłał zawodnika miejscowych do szatni. Po zmianie stron Victoria starała się kontrolować grę, a Ocieka czekała na swoje szanse grając z kontry. Po jednej z nich piłka nawet trafiła do siatki ale wcześniej zawodnik gospodarzy był na pozycji spalonej. W 51 minucie padł drugi gol dla Czermina, którego autorem był Kuba Trzpis. Przyjął bardzo dobrze piłkę na 16 metrze, minął dwóch rywali i mocnym uderzeniem ustalił wynik tego trzymającego w napięciu meczu. Do końcowego gwizdka gra była coraz bardziej szarpana, raz po raz przerywana kontuzjami, zmianami i kartkami. 
Kolejny mecz Victoria rozegra u siebie z Chemikiem Pustków, który mimo gry w drugiej połowie w dziesiątkę pokonał faworyzowaną Lechię Sędziszów 3-2.

FOTO

KOLEJKA 5


vs

 

Victoria Czermin- Chemik Pustków 6:0 (2:0)

Czermin, niedziela 08.09.2018 godz.11.00. Widzów 200.

Bramki: 1-0 Kłos (10'), 2-0 Soboń (38'), 3-0 Soboń (47'), 4-0 Kłos (58'), 5-0 Kłos (79'), 6-0 Kłos (86')

Victoria: Sowa - Świst, A.Trzpis (46' Waręda), Polak, Dubiel - Bugaj (67' Czaja), Abramowicz (80' Sipior), Kręzel (80' Myjak), Soboń - Kłos, J.Trzpis (70' Dąbek)

Victoria rozbiła Chemik Pustków 6:0. Kibice Victorii mieli w pamięci ostatnie pojedynki z zespołem z Pustkowa Osiedla. Nie były to dobre wspomnienia ponieważ w ubiegłym sezonie dwukrotnie lepsi okazali się chemikowcy. Tym razem Victoria nie pozostawiła żadnych złudzeń, która drużyna jest lepsza. Zadanie było nieco ułatwione, gdyż z powodu kontuzji nie mógł wystąpić Balasa, który jest podporą defensywy Chemika oraz w składzie gości zabrakło również snajpera Cieślika. W składzie Czermina jedyną absencja to Sytrycharz, którego w tym meczu zastąpił Arek Trzpis.
Co do meczu, to stroną dyktującą warunki i mającą cały czas kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi była Victoria. Przy nieco lepszej skuteczności wynik meczu mógł być nawet jeszcze wyższy. Wynik meczu otworzył rewelacyjnie tego dnia dysponowany Kamil Kłos już w 10 minucie.  Ładnie minął zwodem defensora gości i w sytuacji sam na sam nie dał szans na skuteczną interwencję Papiernikowi. W 32 i w 35 minucie ładne kombinacyjne akcje przeprowadził duet Bugaj -Kłos. Najpierw Kłos uderzył mocno, a bramkarz Chemika instynktownie obronił, później Kłos minimalnie przestrzelił. W 38 minucie Soboń po podaniu Krężela uderzył z pierwszej piłki czym zupełnie zaskoczył Papiernika. Po zmianie stron błyskawicznie zrobiło się 3-0. Soboń kapitalnie przymierzył z 20 metrów i piłka wylądowała tuż pod poprzeczką. Kolejne bramki to już popis Kłosa. W 58 minucie Papiernik zderzył się z Kucharskim i wypuścił piłkę z rąk z czego skorzystał Kłos. W 79 minucie świetne dośrodkowanie Dąbka strzałem głową sfinalizował Kłos. W 86 minucie Kłos przeprowadził indywidualna akcję i ustalił wynik meczu. Wcześniej w 70 minucie w polu karnym nieprzepisowo powstrzymywany był Soboń i arbiter wskazał na jedenasty metr. Strzał Polaka z karnego poszybował jednak nad bramką.  Goście zagrożenie stwarzali w zasadzie tylko po strzałach z dystansu, ale Sowa w 63, 73 bardzo dobrze wybronił te strzały.

Już w najbliższą sobotę mecz na szczycie ligowej tabeli. Liderująca Stal II Mielec zmierzy się z wiceliderem Victorią w Czerminie w sobotę o godzinie 16.00 (pierwotnie niedziela 11.00)

FOTO

KOLEJKA 6

vs


Victoria Czermin - Stal II Mielec 1:5 (0:3)

Czermin, 15.09.2018 godz.16.00. (sobota). Widzów 300.

Bramki: 0-1 Sobczak (13'), 0-2 Seweryn (21'), 0-3 Górka (45'), 0-4 Sobczak (52'), 0-5 Leandro (62'), 1-5 Soboń (78')

Victoria: Sowa - Świst, Polak, Dubiel, Krężel (70' A.Trzpis) - Strycharz (90' Sipior), Abramowicz, Soboń, Bugaj - J.Trzpis (85' Czaja), Kłos

Stal II - Słysz - Kiercz, Mazur, Leandro, Puzon - Sobczak, W.Gancarczyk, Seweryn, Górka - Duszkiewicz, Goliasz

W meczu na szczycie dębickiej okręgówki Victoria Czermin uległa rezerwom mieleckej Stali 1:5. Krótki rzut oka na skład gości i już wiadomo, kto w tym meczu był faworytem i kto dyktował warunki na boisku. W Czerminie po raz pierwszy po kontuzji zagrał Krzysztof Kiercz, po za nim jeszcze Leandro, Sobczak, Górka i Gancarczyk - to zawodnicy, których oglądać mogliśmy na I-ligowych boiskach. Trzeba od razu powiedzieć, że na ich tle zawodnicy Victorii wypadli na prawdę dobrze, co prawda wynik może tego do końca nie odzwierciedla, ale za  grę i zaangażowanie należą się zawodnikom Victorii słowa uznania. Stal wygrała bo przede wszystkim decydowała tu wyższa kultura gry w piłkę czemu nie można się dziwić. Owocem tego były stwarzane sytuacje bramkowe, których przyjezdni nie mieli jakoś szczególnie dużo, ale te co mieli potrafili bezwzględnie wykorzystać. Pierwsza nadarzyła się w 13 minucie, która okazała się pechowa dla Victorii. Sobczak otrzymał prostopadłe podanie i z zimną krwią posłał piłkę obok interweniującego Sowy. Potem dośrodkowanie z lewej strony Leandro na gola zamienił Seweryn. Victoria próbowała odpowiedzieć w 33 minucie, kiedy to Soboń po ładnej akcji strzelał z kilkunastu metrów jednak nie zaskoczył Słysza. Kiedy wydawało się, że do przerwy goście zejdą do szatni z dwubramkowym prowadzeniem dośrodkowanie z rzutu rożnego Leandro trafiło na głowę Górki i było już 3-0. Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił, nadal dominowała Stal a swoją przewagę udokumentowała kolejnymi trafieniami. W 52 minucie Sobczak po dośrodkowaniu z lewej strony ładnie przyłożył nogę i Sowa po raz czwarty zmuszony był wyciągać piłkę z siatki. W końcu w 62 minucie aktywny Leandro zdobył swojego gola dobijając strzał kolegi z zespołu. Zawodnicy Victorii dążyli do zdobycia honorowej bramki i dopięli swego w 78 minucie kiedy przeprowadzili naprawdę  piękną akcję. Świst kapitalnie zacentrował w pole karne, gdzie wbiegał Soboń, który z woleja posłał bombę z pierwszej piłki pod poprzeczkę. Na osłodę porażki spośród wszystkich bramek jakie sobotniego popołudnia obejrzeli kibice licznie zgromadzeni  na stadionie w Czerminie ta była najładniejsza.

FOTO

KOLEJKA 7

SOKIS          
vs

 

SOKIS Chorzelów - Victoria Czermin 2:5 (1:4)

Chorzelów, 22.09.2018 sobota godz. 16.00.

Bramki: 0-1 Kłos (6'), 1-1 Zalot (15'), 1-2 Kłos (25'), 1-3 Bugaj (33'), 1-4 Kłos (44'), 2-4 Kopacz (66'), 2-5 Soboń (77')

Victoria: Sowa - Świst, Dubiel, Polak, Waręda (75' Trzpis) - Bugaj (65' Czaja), Abramowicz, Strycharz, Krężel (85' Sipior) - Soboń, Kłos (88' Pezda)

Sokis Chorzelów przed 7 kolejka spotkań dębickiej okręgówki zajmował miejsce w czołówce zespołów, ale w meczu z Victoria nie miał zbyt wiele argumentów w walce o ligowe punkty. Victoria szybko objęła prowadzenie bo już w 6 minucie na listę strzelców wpisał się Kłos. Gospodarze jeszcze zdołali doprowadzić do wyrównania, ale potem musieli już uznać wyższość piłkarzy z Czermina. Bardzo dobre zawody rozegrał Kamil Kłos, który skompletował hattrika. Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały lecz dwukrotnie piłka lądowała na słupku bramki Sokisu.
Kolejny mecz Victoria rozegra u siebie z dobrze spisującym się beniaminkiem z Zagorzyc.

KOLEJKA 8

vs

 

Victoria Czermin  - Płomień Zagorzyce 5:0 (3:0)

Czermin, 30.09.2018 (niedziela) godz. 11.00. Widzów 200

Bramki: 1-0 Kłos (15'), 2-0 J.Trzpis (42'), 3-0 J.Trzpis (43'), 4-0 Kłos (52'), 5-0 Kłos (71')

Victoria: Sowa - Świst, Polak, Dubiel, Krężel - Abramowicz, Strycharz, Bugaj, Soboń - J.Trzpis, Kłos
Płomień: Pietkiewicz - Darłak, M.Motyka, Ł.Motyka, B.Chudyba - Ł.Chudyba, P.Chudyba, K.Róg, H.Róg - G.Motyka, Kłósek

Kolejne pewne i wysokie zwycięstwo Victorii. Tym razem wyższość piłkarzy z Czermina musieli uznać nieźle się spisujący jeśli spojrzeć na tabelę zawodnicy z Zagorzyc. Po raz kolejny świetny występ zanotował duet napastników Victorii a mianowicie Kamil Kłos i Kuba Trzpis. Ten pierwszy ustrzelił hattrika a drugi zaaplikował rywalom dwie bramki w niespełna 60 sekund. Kibice mogli obejrzeć jeszcze więcej goli ale zarówno Pietkiewicz w bramce Zagorzyc jak i Sowa w bramce Victorii obronili po rzucie karnym. Niefortunnym wykonawcą jedenastki dla Czermina był w 64 minucie Soboń.

FOTO

 

TABELA

  Dom  PełnaWyjazd
  MBRP
Stal II M.531:315
2 Victoria523:612
R.Radomyśl411:012
Chorzelów514:912
Majdan K.510:510
Ocieka510:610
Chemik P.411:510
Kamieniarz G.412:710
Lechia S.415:48
10 Olchovia510:77
11 Zagorzyce58:97
12 Głowaczowa44:66
13 Kamionka48:86
14 Wiewiórka56:185
15 M.Bielowy411:143
16 Kolorado48:83
  MBRP
Stal II M.950:427
2 Victoria934:1321
R.Radomyśl920:521
Lechia S.929:918
Chorzelów919:2316
Majdan K.919:1714
Ocieka915:1314
Zagorzyce919:2013
Olchovia915:1411
10 Chemik P.913:2211
11 Kamieniarz G.919:3610
12 Wiewiórka910:288
13 Głowaczowa97:217
14 M.Bielowy916:276
15 Kamionka910:256
16 Kolorado912:303
  MBRP
Stal II M.419:112
Lechia S.514:510
R.Radomyśl59:59
4 Victoria411:79
Zagorzyce411:116
Majdan K.49:124
Chorzelów45:144
Olchovia45:74
Ocieka45:74
10 Wiewiórka44:103
11 M.Bielowy55:133
12 Chemik P.52:171
13 Głowaczowa53:151
14 Kamionka52:170
15 Kolorado54:220
16 Kamieniarz G.57:290

Zdięcie z Galerii

facebook