Victoria Czermin - Czarni Trześń - 3:1 - relacja

Piast Wadowice Górne -  Victoria Czermin - 0:0 - relacja

Victoria Czermin - Błękitni Siedlanka - 8:0 - relacja

Tempo Cmolas - Victoria Czermin - 1:2 - relacja

Victoria Czermin - Atut Podborze - 2:0 - relacja

Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Victoria Czermin - 4:2 - relacja

Sokół Malinie - Victoria Czermin -1:2 - relacja

Victoria Czermin - Andrex Brzyście - 3:2 relacja

Wiśnia Trzciana - Victoria Czermin  - 1:6 relacja

Baraże  relacja

22.04.2009, Czermin, godz.18.00

Victoria Czermin - Team Przecław   3:4 (1:2)

Bramki: 1-0 Karczmarczyk (9), 1-1 Hodur (27), 1-2 Strzałka (43), 2-2 Krempa (47), 2-3 Hodur (49), 2-4 Sekuła (75), 3-4 (K.Padykuła) (89)

Victoria Czermin: Burakowski (46 Jemioło) - A.Trzpis, A Małek , Bukała, Krempa , Dziekan (62 K.Padykuła), Głodzik (46 P.Szrom), A.Szrom, Madej - M.Padykuła (56 J.Trzpis), Karczmarczyk

Victoria podejmowała drużynę z drugiej części tabeli jednakże do samego początku nie było widać różnicy poziomów. Początek był udany dla gospodarzy po ładnej wrzucie na 5 metr piękną główką popisał się Karczmarczyk tym samym dał prowadzenie dla Victorii. W tym momencie gra się wyrównała, do częstszych ataków dochodzili goście. W 27 min po błędzie obrony i wypuszczeniu piłki przez bramkarza piłkę do siatki skierował Hodur.  Gdy wydawało się, że na przerwę drużyny zejdą z remisem 2 min przed końcem goście po strzale Strzałki wyszli na prowadzenie. Po zmianie stron Victoria szybko zabrała się do odrabiania strat, a na efekty czekaliśmy 2 min. do remisu doprowadził Krempa. Gdy wydawało się, że Victoria złapała wiatr w żagle, goście szybko sprowadzili Victorie na ziemię. Po stałym fragmencie gry z rzutu rożnego zimną krew zachował Hodur i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Od tego czasu w środku pola zaczęła dominować drużyna z Przecławia. Gospodarze za bardzo chcieli doprowadzić do remisu, ale im to nie wychodziło. W 75 min Sekuła po indywidualnej akcji podwyższył wynik na 4:2 dla Przecławia. Po tej bramce w  zasadzie było juz po meczu Victoria biła głową w mur, co nie przynosiło efektów. W 89 min. po strzale K. Padykuły z półobrotu Victoria zmieniła rozmiar porażki 4:3 na rzecz Teamu Przecław.  FOTORELACJA

LKS Dębiaki -  Victoria Czermin 3:2

W pierwszym meczu rundy wiosennej Victoria doznała niespodziewanie porażki z drużyną z Dębiaków. Była to zasłużona porażka Victorii, choć niewiele brakowało by nasza drużyna zdołała wyrównać, a nawet wygrać ten mecz. Niestety błędy własne naszej drużyny przyczyniły się do tej porażki.

Victoria Czermin - Zacisze Trześń 2:1

Po dość słabym meczu Victoria  pokonała drużynę przyjezdnych, chociaż mecz mógł zakończyć się remisem. Goście mogli doprowadzić do wyrównania w 85 minucie, ale nie wykorzystali rzutu karnego. Świetną interwencją popisał się nasz bramkarz. Nasza drużyna objęła prowadzenie po strzale z głowy Głodzika. Goście po kilku chwilach strzelili wyrównującą bramkę. Zaraz porem nasza drużyna ruszyła do ataku czego konsekwencją był rzyt karny, którego wykorzystał Grzegorz Krempa. FOTORELACJA

Smoczanka Mielec - Victoria Czermin 1:2

Bramki: 1-0 (20), 1-1 M.Padykuła (60), 1-2 M.Padykuła (61)

Victoria Czermin: Burakowski - A.Trzpis, Jachym, Bukała, P.Szrom - Krempa, A.Szrom (67 Dziekan), Karczmarczyk (55 J.Trzpis), Sanecki (86 K.Padykuła) - Głodzik, M.Padykuła

Widzów 200.

Gospodarze objęli prowadzenie w 20 minucie po błędzie Burakowskiego, który nie zdołał złapać piłki dośrodkowanej z połowy boiska z rzutu wolnego. Piłka spadła prosto pod nogi napastnika Smoczki, który nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce. W 41 minucie gospodarze po błędzie P.Szroma trafili w słupek. Po zmianie stron gospodarze mogli prowadzić 3-0 ale nie wykorzystali dwóch sytuacji sam na sam (w 47 i 51 minucie). Potem swoje 5 minut miał Marcin Padykuła, który w 60 i w 61 minucie dwukrotnie pokonał Halisza. Smoczka mogła jeszcze wyrównać ale w 65minucie zmarnowała koleją setkę. FOTORELACJA

19.04.2009, Czermin, godz.11.00
Victoria Czermin - Zacisze Trześń  3:1 (1:0)
Bramki: 1-0 Karczmarczyk (8), 2-0 J.Trzpis (67), 3-0 Krempa (72,k.), 3-1 Kowacewicz (81)

Victoria Czermin: Burakowski - A.Trzpis, Jachym, Bukała, Dziekan - Krempa, Madej(85 Czaja), Karczmarczyk, Sanecki - Głodzik, M.Padykuła (60 J.Trzpis)

Victoria podejmowała ostatnią drużynę w tabeli. Początek meczu stał na dość wyrównanym poziomie, ale to Victoria po strzale Karczmarczyka w 8 min. objęła prowadzenie. Później jeszcze dwukrotnie mogła ten wynik podwyższyć, lecz po strzałach Karczmarczyka i Padykuły piłka nieznacznie mijała bramkę Czarnych. Po zmianie stron nadal atakowała Victoria, czego efektem była indywidualna akcja  Trzpisa, który minął 2 zawodników Czarnych i znajdując się sam na sam z bramkarzem nie dał mu szans i podwyższył wynik na 2:0. Pięć minut później Victoria prowadziła już 3:0 wykorzystując jedenastkę podyktowaną po ewidentnym faulu bramkarza na Karczmarczyku. Pewnym egzekutorem okazał się Krempa. Victoria mogła jeszcze podwyższyć wynik, ale nie wykorzystała trzech stuprocentowych sytuacji. W 81 min. po  kontrze Kowacewicz ustalił wynik meczu.  FOTORELACJA

Piast Wadowice Górne -  Victoria Czermin

26.04.2009, Wadowice Górne, godz.14.00
Piast Wadowice G. - Victoria Czermin  0:0

Victoria Czermin:  Jemioło - A.Trzpis, A.Małek, Bukała, Jachym - Dziekan (46 Ćwięka) Głodzik (70 M.Padykuła), A.Szrom, K.Padykuła (80 P.Szrom) - Sanecki, Karczmarczyk (46 J.Trzpis)

16' Sanecki lobował bramkarza z 40 metrów centymetry od słupka
20' Karczmarczyk z 6 metrów strzelił nad poprzeczką,
36' Jemioło sparował strzał gospodarzy na poprzeczkę

75' Kiełbasa nie wykorzystał najlepszej okazji dla Piasta - strzelił z 10 m nad poprzeczką.

W tym meczu głównym rozgrywającym był silny wiatr, co sprawiło że obie drużyny miały problem z przyjęciem piłki i celnym i podaniami. Mecz stał na dość wyrównanym poziomie, choć obie drużyny mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Najlepszą sytuację dla Victorii miał Karczmarczyk  w 20 min, ale po jego strzale piłka nie znacznie minęła światło bramki.  FOTORELACJA

03.05.2009, Czermin godz.11.00
Victoria Czermin - Błękitni Siedlanka 8:0 (1:0)

Victoria Czermin: B. Jemioło - S. Jachym, W. Bukała, A. Trzpis, K. Padykuła, S. Dziekan, G. Krempa D. Sanecki D (70 Madej), A Szrom, M Karczmarczyk(45 J. Trzpis), T Głodzik (60 M.Padykuła),

Bramki:  1-0 Karczmarczyk (36), 2-0 Sanecki (51), 3-0 Głodzik (63), 4-0 sam. (65), 5-0 J.Trzpis (76), 6-0 M.Padykuła (80), 7-0 Dziekan (87), 8-0 J.Trzpis (89)

Wreszcie kibice Victorii mogli zobaczyć wspaniały występ swoich pupili :-). Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego wyniku, Victoria uważnie kontrolowała grę w obronie  bezbłędnie czyszcząc kontry Gości. Wynik otworzył w 36 minucie Karczmarczyk po udanej akcji  Krempy, który dograł piłkę na 5 metr, a ten pierwszy skierował piłkę do siatki Gości. Druga połowa to koncertowa gra Victorii, goście w zasadzie nie istnieli na boisku. Liczne akcje Gospodarzy mogły zakończyć się dwu cyfrowym wynikiem, Victoria wykorzystała 7 z nich. Na uwagę zasługuje piękny gol Marcina Padykuły z 80 min, który zdobył bramkę z przewrotki, a także 2 bramki Jakuba Trzpisa. FOTORELACJA

10.05.2009 godz 18.00

Tempo Cmolas - Victoria Czermin 1:2 (0:2)

Victoria: Jemioło - Jachym, Trzpis, Padykuła (Szrom), Bukała, Krempa, Głodzik, Madej(Padykuła), Sanecki(Dziekan), A. Szrom, Karczmarczyk(J Trzpis),

Bramki: 0:1 Szrom(17) 0:2 Karczmarczyk(34), 1:2 Płaza(78)

Victoria odniosła cenne zwycięstwo pokonując na wyjeździe lidera naszej grupy drużynę Tempo Cmolas 2:1. Początek spotkania był wyrównany, gra toczyła się w środku pola. Widać było że obie drużyny przystąpiły do tego spotkania lekko poddenerwowane. Nic w tym dziwnego gdyż stawka tego spotkania była wysoka. W 17 min. Madej świetnie obsłużył Szroma, a ten posyłając piłkę w długi róg nie dał szans bramkarzowi dając prowadzenie Victorii. Po stracie bramki gospodarze ruszyli do ataku, jednakże nasza obrona spisywała się znakomicie. W 34 min. po ośmieszającym błędzie bramkarza gospodarzy Karczmarczyk podwyższa prowadzenie na 2:0 dla Victorii. Druga połowa zaczęła się od ataków gospodarzy, Victoria cofnęła się do tył dając szanse na stworzenie kilku groźnych akcji gospodarzom. Do 78 min gra toczyła się dość spokojnie, gospodarze częściej posiadali piłkę, a Victoria od czasu do czasy przeprowadzała kontrataki. W 78 min po błędzie naszej obrony ładnym strzałem z 17 metrów popisał się zawodnik gospodarzy posyłając piłkę w okienko bramki Jemioły. Od tej minuty Victoria zaczęła grać dosyć nerwowo cofając się do destrukcji, licząc na kontry. Uważna gra obrony, a także całego zespoły pozwoliła dowieść do końca cenne zwycięstwo i przywieść do Czermina jakże cenne 3 punkty.  FOTORELACJA

Filmiki:

17.05.2009, Czermin, godz.11.00
Victoria Czermin - Atut Podborze  2:0 (0:0)
Victoria Czermin:  Jemioło - A.Trzpis, Małek, Bukała, Jachym - Głodzik (46 J.Trzpis), A.Szrom (77 Ćwięka), K.Padykuła, Krempa - Sanecki (75 Dziekan), Madej (61 M.Padykuła)

5' - Victoria po raz pierwszy stworzyła poważne zagrożenie pod bramką Atutu
11' - Madej nie wykorzystał najlepszej okazji do objęcia prowadzenia w pierwszej połowie meczu. Jego strzał z 5 metrów trafił wprost w bramkarza.
15' - W odpowiedzi akcja gości zakończona lekkim strzałem Krzysztofika z 18 metrów
20' - Kolejne uderzenie z dystansu gości, tym razem Jemioło z najwyższym trudem wybija piłkę na rzut rrożny
42' - Głodzik strzela głową z 7 metrów po centrze Saneckiego, ale pudłuje
43' - Kolejny strzał Krzysztofika z 14 metrów trafia wprost w Jemiołe
45' - Głodzik kończy składną akcjei Victorii niecelnym strzałem z 16 metrów
50' - Arek Trzpis po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Bukały minął się z piłką
56' - Dogodnej sytuacji nie wykorzystał Kuba Trzpis nie trafiając w bramkę z 10 metrów po doskonałym podaniu Małka
58' Najlepsza okazja gości w tym meczu. Po kontrze w ostatniej chwili interwencja Karola Padykuły zapobiegła utracie bramki
1:0 GOL 64' - przebywający 3 minuty na placu gry Marcin Padykuła przeprowadza akcję lewą stroną i zdobywa bramkę po nieudanej interwencji obrońcy Atutu
86' - Bukała uderzył z wolnego, bramkarz przyjezdnych z trudem obronił ten strzał
2:0 GOL 90+3' - Dziekan z najbliższej odległości zdobywa drugiego gola po dograniu Ćwięki

FOTORELACJA

Filmiki:

24.05.2009 Ostrowy, godz. 11.00

Ostrovia Ostrowy B. - Victoria Czermin 4:2 (0:0)

Victoria Czermin:  Jemioło - A.Trzpis, Małek, Bukała, Jachym - Głodzik (46 J.Trzpis), A.Szrom,  Ćwięka, Sanecki, Dziekan, Madej (46 M.Padykuła)

Victoria dostała lekcję strzelania bramek od drużyny gości. Można powiedzieć, że Ostrovia miała 4 sytuacje strzeleckie i wszystkie je wykorzystała, natomiast Victoria miała dziesiątki 100 % szans na strzelenie bramki, a wykorzystała tylko 2 w tym jedną z rzutu karnego. Zawodnicy z Czermina od samego początku meczu dominowali na boisku, widać było optyczną przewagę z której jednak nic nie wynikało. Już w 2 min. Głodzik mógł zdobyć prowadzenie dla naszej drużyny jednakże piłka o centymetry minęła słupek bramki gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. W drugiej połowie Victoria prowadziła do 71 min. 2:1 i wciąż stwarzała groźne okazje strzeleckie. Jednakże jak mówi przysłowie "Nie wykorzystane sytuacje się mszczą", tak też się i stało Ostrovia stworzyła 3 kontry i wszystkie je wykorzystała. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla gospodarzy. FOTORELACJA

31.05.2009 Malinie, godz. 13.00

Sokół Malinie - Victoria Czermin 1:2 (1:1)

Bramki: 1:0 A. Szrom (37), 1:1 (40), 1:2  A. Trzpis (53, karny)

Victoria Czermin:  Jemioło - A.Trzpis, Małek, K. Padykuła, Jachym, A.Szrom (Bukałą 75), Krempa (55' Ćwięka), Sanecki, Dziekan, Madej (50 J. Trzpis), Głodzik (70' Burakowski),

Victoria przystąpiła do tego spotkania z zamiarem wymazania zeszłotygodniowej porażki z Ostrowami. Początek był dość chaotyczny aczkolwiek to Victoria była stroną przeważającą. Po około 20 min gra się wyrównała, a drużyny skupiły się głównie na walce w środku pola. W 37 min gry po rzucie rożnym, w zamieszaniu na polu karnym do piłki przedarł się A. Szrom i wyprowadził Victorię na prowadzenie. Nie minęło 3 minuty i już był remis 1:1. Po ewidentnym błędzie sędziego bocznego, który miał klapki na oczach i nie zauważył 3 metrowego spalonego goście przeprowadzili kontrę i doprowadzili do remisu. Druga połowa gry to naprzemienne ataki gospodarzy i gości. W 53 min sędzia podyktował rzut karny za faul na Dziekanie, którego na bramkę zamienił  A. Trzpis. Do ciekawego zdarzenia doszło w 70' min. Bramkarz Victorii złapał piłkę za polem karnym, sędzia bez wahania pokazał mu czerwony kartonik. Trener dokonał korekty w składzie wprowadzając na boisko rezerwowego bramkarza Burakowskiego. Victoria grając w osłabieniu cofnęła się do destrukcji, ale goście nie zdołali doprowadzić do remisu głownie dzięki kapitalnym interwencjom właśnie Burakowskiego.  W 80 min. w głównej roli ponownie wystąpił boczny arbiter nie widząc zagrania ręką poza polem karnym przez bramkarza Sokoła. Sytuacja jest o tyle dziwna, że 10 min wcześniej za podobne zagranie sędzia wyrzucił z boiska naszego bramkarza. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Victorii 2:1.

FOTORELACJA

07.06.2009, Czermin, godz.11.00

Victoria Czermin - Andrex Brzyście   3:2 (1:2)

Bramki: 0-1 Jurek (11), 1-1 A.Trzpis (25,k.), 1-2 Dąbrowski (40), 2-2 Głodzik (62), 3-2 Ćwięka(71)

Victoria Czermin: Burakowski - A.Trzpis, Jachym, Bukała (46 J.Trzpis), Małek - Dziekan (46 Krempa), Karczmarczyk (53 M.Padykuła), Sanecki (88 Czaja), Szrom - Ćwięka, Głodzik
Andrex Brzyście: A.Chmiel (18 Łaz) - P.Chmiel, Trela, Miłoś, Mazurek - Jurek, Turkot, Kowalski, M.Chmiel - Dąbrowski, B.Świątek (68 Zając)

11' - Jurek pięknym strzałem w okienko z rzutu wolnego z 35 metrów daje prowadzenie gościom
25' - w polu karnym faulowany jest Głodzik, pewnym egzekutorem jedenastki Arek Trzpis
40' - znów na prowadzenie wychodzą goście, Dąbrowski z najbliższej odległości pokonuje Burakowskiego
46' - Po strzale Karczmarczyka z linii bramkowej piłkę wybija obrońca Brzyścia
60' - po stracie piłki w środku pola przez Saneckiego Dąbrowski wychodzi sam na sam z Burakowskim i strzela obok słupka
62' - Głodzik strzela głową w długi róg bramki Łaza i jest remis
71' - cudowne uderzenie Ćwięki z woleja z pierwszej piłki z 20 metrów, strzał życia, atomowe uderzenie ląduje pod poprzeczką bramki Andrexu

Victoria przystąpiła do tego spotkania z wielkim animuszem. Już w pierwszych minutach mogła wyjść na prowadzenie. W miarę upływu gry gra się wyrównała i przeniosła na środek pola. W 11 min. po stałym fragmencie gry przepięknym strzałem w okienko z 30m popisał się zawodnik Brzyścia tym samym dając prowadzenie gościom. W 25min na polu karnym gości znalazł się Głodzik, zamieszał piłką a sędzia po "ewidentnym" faulu podyktował rzut karny którego na bramkę zamienił Arkadiusz Trzpis. Pod koniec pierwszej połowy oście ruszyli do ataku czego efektem była bramka zdobyta po błędzie naszej obrony. Druga połowa zaczęła się od naszych kontrataków, widać było napięcie i nerwy w naszej drużynie. W 62 min Sanecki wrzucił piłkę w pole karne , a Głodzik świetnym strzałem z głowy pokonał bramkarza gości. Po tej akcja Victoria nabrała tempa czego efektem była przepiękna ( stadiony świata) bramka Rafała Ćwięki, który uderzył  z pierwszej piłki z odległości 35 metrów w samo okienko bramki. Po tej bramce goście odebrali ochotę do gry i mimo nielicznych kontrataków nie zdołali wyrównać tego spotkania. FOTORELCAJA

Filmiki:

1. Bramka dla Andrexu na 1:0

2. Arek Trzpis egzekutorem rzutu karnego

3. Piękna główka Tomka Głodzika

4. Przepiękna bramka Rafała Ćwięki

14.06.2009, Trzciana, godz.11.00

Wiśnia Trzciana - Victoria Czermin 1:6 (0:4)

Bramki: A. Trzpis (k.) 10 0:1, M. Karczmarczyk 15 0:2, W. Bukała 32 0:3, M.Karczmarczyk 40 0:4, M. Padykuła 55 0:5, Mrozowski 60 1:5, M. Padykuła 62 1:6,

Victoria Czermin: Burakowski - A.Trzpis, S. Jachym, W. Bukała,D. Sanecki (60' S. Dziekan), K. Padykuła (70 M. Smoleń), R. Ćwięka, T. Głodzik, M. Padykuła, M. Karczmarczyk (60 J. Trzpis) (65 G. Krempa), A. Szrom

Na ten mecz kibice Victorii czekali cały sezon, nic w tym dziwnego w końcu to Derby gminy Czermin. Liczna rzesza kibiców Victorii jak i Wiśni przybyła na ten mecz dopingować swoich pupili.

Mecz od samego początku był kontrolowany przez drużynę z Czermina która już w 10 minucie wyszła na prowadzenie po strzale z rzutu karnego Trzpisa. Ten gol tylko pobudził drużynę przyjezdnych, która poszła za ciosem i w 15 minucie po solowej akcji Karczmarczyka było już 2:0. W 32 minucie witek Bukała po ładnym strzale daje Victorii prowadzenie na 3:0, a 5 minut do końca pierwszej połowy Karczmarczyk wpisuje się na listę strzelców po raz drugi. Po zmianie stron widać było, że emocje już opadły. Obie strony skoncentrowały się na grze w środku pola. Victoria skoncentrowała się na kontratakach, a efektem tego były 2 zdobyte bramki przez Marcina Padykułę. Gospodarze odpowiedzieli honorowym golem Morozowskiego w 60 minucie gry. Po zakończeniu gry doszło do brzydkiego zachowania zarzędu ze Trzciany. Tak to jest jak nie umie się przegrywać. FOTORELACJA

Victoria Czermin - Brzostowianka Brzostek 1:2

Brzostowianka Brzostek - Victoria Czermin 0:0

Victoria rozegrała dwa bardzo dobre spotkania barażowe z drużyną Brzostowianka Brzostek, niestety zabrakło trochę szczęścia i skuteczności. Byliśmy drużyną lepszą, ale tak to juz jest, że lepszy nie zawsze wygrywa, na tym właśnie polega piłka nożna. Do Brzostka drużyna z Czermina pojechała z bojowym nastawieniem. Co prawda pierwsze spotkania przegrała 1:2, ale straty były do odrobienia. Od samego początku Victoria zaczęła atakować, gospodarze ustawili szczelną obronę gdyż ich satysfakcjonowała nawet porażka 1:0 (bramki na wyjeździe są liczone podwójnie). Victoria była częściej w posiadaniu piłki częściej atakowała, niestety jak wspomniałem wcześniej zabrakło skuteczności. Wszystko mogło się zmienić w 15 min. gdyby sędzia odgwizdał ewidentne zagranie ręką na polu karnym piłkarza z Brzostka. Liczne ataki biało - niebieskich nie przyniosły efektu. Druga połowa wyglądała bardzo podobnie gospodarze nielicznie tylko kontratakowali, za to umiejętnie ustawiali linię obrony łapiąc Victorie na spalone. Po meczu Prezes Wiesław Czaja powiedział: Szkoda, że nie awansowaliśmy byliśmy drużyną lepszą, ale co się odwlecze to nie uciecze i w przyszłym sezonie będziemy walczyć o awans z pierwszego miejsca. FOTORELACJA