Dromader Chrząstów - Victoria Czermin - 0:4 - relacja

Victoria Czermin - Wisłoka Borowa - 5:1 - relacja

Atut Podborze - Victoria Czermin - 3:3 - relacja

Victoria Czermin - LKS Podleszany - 1:0 - relacja

Andrex Brzyście - Victoria Czermin - 2:3 - relacja

Victoria Czermin - Marmury Przyłęk - 1:1 - relacja

Wiśnia Trzciana - Victoria Czermin - 0:2 - relacja

Victoria Czermin - Trotyl Zarębki - 2:0 - relacja

16.08.2009 Przecław
Team Przecław - Victoria Czermin 1:2 (0:0)

Victoria: Jemioło - Jachym (Czaja), A.Trzpis, K. Padykuła, A. Małek, Krempa (Dziekan), Sanecki, Tułacz, Ćwięka, J. Trzpis( M. Karczmarczyk), M. Padykuła (A. Kaczmarczyk)
Bramki: 0:1 M. Karczmarczyk(80'), 0:2 A. Kaczmarczyk(90), 1:2 Juwa(90+2)
Na początek sezonu 2009/10 Victoria odniosła cenne zwycięstwo na wyjeździe z 3 drużyna poprzedniej rundy. Nasza drużyna od samego początku kontrolowała mecz skutecznie zagęszczając środek pola.  W 20' blisko zdobycia prowadzenia dla Victorii znalazł się Trzpis będąc sam na sam z bramkarzem za daleko wysunął sobie piłkę, bramkarz interweniował przed polem karnym, a sędzia nie dopatrzył się przewinienia. 10 minut później znakomitej okazji nie wykorzystał Padykuła, posyłając piłkę ponad bramką.  Gospodarze niliecznie kontratakowali, ale do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie grający trener Tułacz dokonał 4 zmian co zaowocowało zdobyciem przez 2 zmienników zwycięskich bramek. W 80 min Adam Kaczmarczyk podał do Marka Karczmarczyka, a ten posyłając piłkę tuż przy słupku dał prowadzenie dla Victorii. W 90 min Adam Kaczmarczyk przelobował bramkarza, a ten niefortunnie interweniując nie zdołał złapać tej piłki. W ostatnich sekundach meczu honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Juwa wykorzystując rzut wolny z okolicy 18 metrów. FOTO

23.08.2009 Czermin

Victoria Czermin - Ostrovia Ostrowy Baranowskie 6:0

Victoria: Jemioło - Jachym (Madej), A.Trzpis, K. Padykuła (Smoleń), A. Małek, Dziekan, Sanecki, Tułacz, Ćwięka, (Czaja),J. Trzpis, M. Padykuła(A. Kaczmarczyk)

Bramki: 0:1 J. Trzpis (43'), 0:2 J. Trzpis (50'), 0:3 M. Padykuła (56'), 0:4 A. Kaczmarczyk (66'), 0:5 Sanecki (72'), 0:6 Sanecki (80')

Lepszego rozpoczęcia sezonu na stadionie w Czerminie Victoria nie mogła sobie wymarzyć, przy nie sprzyjających warunkach nasza drużyna pokonała Ostrovię 6:0. Początek spotkania nie zapowiadał takiego wyniku, obie drużyny grały dość chaotycznie, nie mogąc sobie poradzić z przesiąknięta murawą. W 7 minucie bliski zdobycia bramki był Tułacz ale piłka niefortunnie zatrzymała się w wodzie. Przez resztę pierwszej połowy obraz gry nie zmieniał się. W 43 minucie popisową akcją wykazali się bracia Trzpis. Starszy Arkadiusz pociągna piłke lewą stroną wrzucając ją w okolice 5 metra, a tam czychał jego młodszy brat Jakub który, nie zwykł marnować takich okazji posyłając piłkę głowa w lewy róg bramki Ostrovii. Druga połowa to kunsztowny popis gry Victorii. Worek z bramkami rozwiązał ponownie J. Trzpis a potem kolejno trafiali M.Padykuła, A. Kaczmarczyk, i dwie bramki Saneckiego. Victoria pokonała Ostrovię 6:0. GRATULACJE!!! FOTO

26.08.2009 Wadowice Górne godz. 18.00

Piast Wadowice Górne - Victoria Czermin  2:0

Victoria: Jemioło - Smoleń,  K. Padykuła, A. Małek,  Dziekan (80 Gruszka), Tułacz, Madej (60 Sowa), Sanecki, Ćwięka (65 Czaja), J.Trzpis, M.Padykuła (55 A. Kaczmarczyk)

Bramki: 1:0 Wadowice (25'), 2:0 Wadowice (50')

Victoria doznała pierwszej porażki w tym sezonie, przegrała na wyjeździe z drużyną Piast Wadowice Górne 2:0. Początek spotkania nie wskazywał na taki końcowy wynik. Victoria była drużyna przeważającą. W 25 minucie błąd w destrukcji spowodował, że zawodnik Wadowic znalazł się sam na sam z Jemiołą i strzałem przy słupku dał prowadzenie gospodarzom. Od tego czasu gra Victorii stała się nerwowa, w środku pola były luki, mnożyły się niedokładne podania. Gospodarze cofnęli się do obrony, przechwytywali piłki podawane przez naszych zawodników wybijając do przodu do napastników . W 42 min Victoria stanęła przed szansą na zdobycie wyrównującego gola. W polu karnym sfaulowany został Madej, sędzia pokazał na"wapno", do jedenastki podszedł K. Padykuła, który nie wykorzystał rzutu karnego trafiając piłką w poprzeczkę. Po zmianie stron Victoria ruszyła do zdecydowanych ataków, jednakże to Piast w 50 minucie podwyższył wynik spotkania na 2:0 po kolejnym błędzie w wyprowadzeniu piłki z defensywy. Od tego czasu nasza drużyna biła głowa w mur, chcąc doprowadzić do wyrównania. Pod koniec meczu swoje szanse mieli J. Trzpis i A. Kaczmarczyk jednakże nie udało im się pokonać bramkarza miejscowych. Po słabym meczu Victoria zasłużenie przegrała mecz.  Usprawiedliwieniem może być fakt braku kilku zawodników z podstawowego składu, których dotknęła fala kontuzji. FOTO

30.08.2009 godz 11.00 Czermin

Victoria Czermin - Jutrzenka Ławnica 2:1 (1:1)

Bramki: 0-1 Szot (20, k), 1-1 A.Trzpis (45), 2-1 J.Trzpis (70)
Czerwona kartka: (za dwie żółte): Taran (47)
Victoria Czermin: Jemioło - Małek, Czaja, A.Trzpis, K.Padykuła - Sanecki (80 Słaby), Dziekan, Madej (55 A.Szrom), Tułacz (65 Ćwieka) - Kaczmarczyk (60 M.Padykuła), J.Trzpis

Jutrzenka Ławnica: Slifirski - Misiak, Kądzior, M.Dopart, Przybyło - Błach (70 Struzik), Szot, J.Dopart (82 Trojnacki), Śpiewak (86 Trojnacki) - Taran, Padykuła

Victoria Czermin odniosła cenne zwycięstwo pokonując na własnym stadionie zespół Jutrzenka Ławnica. Na początku meczu oba zespoły ruszyły z animuszem do ataku. Optycznie lepsi byli zawodnicy gości, którzy często przeprowadzali groźne kontrataki. Po jednym z takich w 20 minucie piłkarz gości  ruszył z piłką w kierunku bramki Jemioły, akcje przerwał Czaja faulując zawodnika na polu karnym, sędzia podyktował rzut karny którego na bramkę zamienił Szot. Po stracie gola goście ruszyli do odrabiania strat, zagęścili środek pola, tworząc groźne ataki. W 45 minucie po stałym fragmencie  gry w zamieszaniu na polu karnym do piłki doszedł Trzpis i mocnym strzałem z 5 metrów nie dał szans bramkarzowi gości.  Po zmianie stron w 47' za próbę wymuszenia rzutu karnego drugą żółta, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzyma Taran. Po tym zdarzeniu Victoria ruszyła do ataku, podnosząc linie obrony w górę. W 70 min. pięknym rajdem przez pół boiska popisał się Jakub Trzpis i strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi. Po wyjściu na prowadzenie Victoria cofnęła się do destrukcji dając szans na stworzenie groźnych akcji. Goście bili głową w mur, ale brak jednego zawodnika dał się im we znaki. Victoria szczęśliwie dowiozła cenny wynik do końca meczu. GRATULUJEMY. FOTO

06.09.2009 Mielec godz. 16.00

Smoczanka Mielec - Victoria Czermin  1:4

Bramki: 0:1 R.Ćwięka (15'), 1:1 Smoczanka (20',k) 1:2 A.Szrom (33') 1:3 A. Kaczmarczyk (45') 1:4 J. Trzpis (60')

Victoria Czermin: Jemioło - Małek, Czaja, A.Trzpis, K.Padykuła - Sanecki (80 Sowa), Dziekan, Ćwięka (61 Madej), A. Szrom, A. Kaczmarczyk (65' M. Padykuła), J. Trzpis

Nasi piłkarze po ostatniej wygranej z liderem (Jutrzenką Ławnica) pojechali do Mielca po zwycięstwo. Tak też się stało. Mecz od samego początku układał się pod dyktando drużyny z Czermina. Od samego początku Victoria często atakowała co przyniosło efekt już w 15 minucie. Rafał Ćwięka w zamieszaniu na polu karnym ograł kilku defensorów z Mielca i uderzył na bramkę, piłka odbiła się od jednego z obrońców myląc bramkarza tym samym dając prowadzenie Victorii. 5 minut później w zamieszaniu na polu karnym drużyny z Czermina zawodnik z Mielca nabija piłką Trzpisa w polu karnym. Sędzia niesłusznie dyktuje rzut karny, którego na bramkę zamienia Smoczanka. To tylko podenerwowało zawodników Victorii, którzy z animuszem ruszyli do ataku. W 33 minucie po składowej akcji Victorii i dośrodkowaniu piłki na 14 metr, piękną główka popisał się Arek Szrom, dając Victorii ponownie prowadzenie. W ostatniej akcji pierwszej połowy, wynik podwyższył Adam Kaczmatczyk strzelając piękna bramkę z główki. Po zmianie stron goście ponownie uszyli do ataku. W 60 minucie po strzale Kaczmarczyka piłka odbija się od bramkarza, a bezlitosnym "kilerem" zostaje Jakub Trzpis, kierując piłkę do siatki gospodarzy wbijając im gwóźdź w trumnę.  Wynik mógł zostać jeszcze podwyższony. lecz żaden z naszych piłkarzy nie zdołał już pokonać bramkarza Smoczanki. Victoria odniosła zasłużone zwycięstwo. GRATULUJEMY. FOTO

LKS HUCINA

Victoria Czermin - LKS HUCINA

13.09.2009 godz 11.00 Czermin

Victoria Czermin - Hucina  3:0 (0:0)

Bramki: 1-0 J.Trzpis (48), 2-0 M.Padykuła (74), 3-0 J.Trzpis (90)

Victoria Czermin: Jemioło - A.Trzpis, Jachym, Małek, Czaja (61 Smoleń) - Szrom, Dziekan (80 Słaby), Sanecki, Ćwięka - Kaczmarczyk (61 M.Padykuła), J.Trzpis
Hucina: Mokrzycki - Zieliński, Jadach, W.Kij, Soja - Cisło (69 T.Kij), Kret, Chodór, Dąbek - Poborca, Hylec (74 Kopacz)

Kibice w Czerminie obejrzeli bardzo dobry, szybki mecz zakończony zwycięstwem Victorii. Victoria miała w swoich szeregach Jakuba Trzpisa, który zdobył dwie bramki, a przy golu Marcina Padykuły asystował. W pierwszej połowie to gości mieli lepsze okazje do zdobycia bramki, obie po kiksach stopera Czai, jednak nie potrafili ich wykorzystać. Po zmianie stron Trzpis bardzo ładnie przyjął piłkę na 16 metrze jednocześnie gubiąc krycie obrońców  i płaskim strzałem z 10 metrów pokonał Mokrzyckiego. Potem Padykuła wprowadzony na boisko za Kaczmarczyka miał w zasadzie jedną dobrą okazję w meczu i ją bezbłędnie wykorzystał. Goście próbowali jeszcze coś zdziałać. W 80 minucie przeprowadzili skadną akcję, napastnik przyjezdnych nie potrafił skierować piłki z 1 metra do pustej bramki, a dobitkę jego kolegi z linii bramkowej wybił obrońca Czermina. W doliczonym czasie gry bardzo dobrze zachował się najlepszy na boisku Trzpis, nie dał złapać na spalonego, pomknął samotnie z połowy boiska, minął Mokrzyckiego i skierował piłkę do pustej bramki. FOTO

16.09.2009 (środa) 17.00

Dromader Chrząstów - Victoria Czermin  0:4 (0:3)

Bramki: 1-0 M.Padykuła (12), 2-0 J.Trzpis (17), 3-0 M.Padykuła (40), 4-0 M.Padykuła (89)

Victoria Czermin: Jemioło (65 Burakowski) - Sanecki, Jachym (46 K. Padykuła), Małek, Sowa, Szrom, Dziekan (60 Polak) Tułacz, Kaczmarczyk, J.Trzpis (62 Soboń), M.Padykuła

Victoria jechała na mecz do Chrząstowa z lekkimi obawami bojąc się o skład. Ja się później okazało obawy te były zupełnie nie potrzebne. Skład Victorii dopisał, a i zmiennicy pokazali się z jak najlepszej strony. Victoria od samego początku kontrolowała przebieg gry, zarówno w środku pola jak i w obronie, a także groźnie kontratakowała. W 12 minucie w zamieszaniu na polu karnym do piłki doszedł Marcin Padykuła i z pół obrotu nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Na podwyższenie wyniku kibice nie musieli długo czekać składną akcję przeprowadził Sanecki dogrywając piłkę do Jakuba Trzpisa, a ten nie dał szans Petrykowskiemu. Victoria cały czas kontrolowała przebieg gry, tylko dobra postawa bramkarza gospodarzy uchroniła ich od większej straty bramek. W 40 minucie po składowej akcji Victorii wynik ponownie podwyższył Padykuła. Po zmianie stron gra się trochę wyrównała przenosząc na środek pola. Victoria cały czas kontrolowała grę nie dając Dromaderowi stworzyć groźnej akcji. Na początku 60 minuty trener dał szanse zadebiutowania w drużynie seniorów, dwóm juniorom Wojtkowi Soboniowi i Dawidowi Polakowi. Pod koniec gry wynik meczu ustalił Padykuła zdobywając w tym meczu hat-trik. FOTO

20.09.2009 godz 11.00 Czermin

Victoria Czermin - Wisłoka Borowa 5:1 (1:1)
Bramki: 1-0 J.Trzpis (7), 1-1 Miłoś (12, k.), 2-1 Szrom (48), 3-1 M.Padykuła (60), 4-1 J.Trzpis (80), 5-1 M.Padykuła (84)

Victoria Czermin: Jemioło - Jachym (81 Sowa), A.Trzpis, Małek, K.Padykuła - Sanecki (64 Polak), Tułacz (71 Ćwięka), Szrom, Kaczmarczyk (70 Dziekan) - M.Padykuła, J.Trzpis

Wisłoka Borowa: Czaja - Miłoś, Szeliga (51 Ujas), Rzeszut, Surgota - Trzpis, Działowski, Furgała, Szymuś - Zych (45 Borowiec), Kilian

Sędziował Paweł Pilawiecki z Mielca.
Trener Victorii Artur Tułacz mocno motywował naszych zawodników przed meczem z Wisłoką Borowa, mówił żeby nie zważali na słabsze ostatnio występy Wisłoki (przegrana 6:2 z ostatnim w tabeli Trotylem), bo na boisku może wydarzyć się wszystko. Pierwsze minuty uwidoczniły to, że zawodnicy z Czermina mocno do siebie wzięli słowa trenera i z animuszem ruszyli do ataku. Już w 7 minucie po składnej akcji naszego zespołu Jakub Trzpis pokonał bramkarza gości, tym samym dając prowadzenie dla Victorii. Po zdobyciu gola, gospodarze ciągle atakowali stwarzając groźne sytuacje pod bramką Borowej. Niestety to goście zdobyli następną bramkę, po błędzie naszej defensywy obrońca niefortunnie interweniował na polu karnym i przypadkowo dotknął piłkę ręką. Sędzia nie zawahał się i pokazał na "wapno". Skutecznym egzekutorem karnego został Miłoś (były gracz Victorii). Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie, Victoria biła głową w mur, nie schodząc z połowy boiska Wisłoki. W przerwie musiały paść "ostre" słowa, gdyż po zmianie stron Victoria szybko wyszła na prowadzenie. Skutecznym zdobywcą bramki okazał się Arek Szrom. Od tego czasu widać było, że Czermin już w tym meczu nie zgubi punktów. Liczne akcje gospodarzy co chwilę niebezpiecznie zagrażały bramce Wisłoki. Widać było przewagę kondycyjną naszego zespołu. W 60 minucie Padykuła podwyższył prowadzenie, potem zrobił to Trzpis i ponownie Padykuła ustalając wynik na 5:1 dla drużyny z Czermina.
FOTO

27.09.2009 11.30 Podborze

Atut Podborze - Victoria Czermin 3:3 (2:2)

Bramki dla Victorii Kaczmarczyk Adam, Szrom Arkadiusz, Trzpis Jakub

Victoria Czermin: Jemioło - Jachym , A.Trzpis, Małek, K.Padykuła - Sanecki (Ćwięka 70), Tułacz, Szrom, Kaczmarczyk (Dziekan), M.Padykuła (Polak 65), J.Trzpis

FOTO

04.10.2009 godz 11.00 Czermin

Victoria Czermin - LKS Podleszany 1:0 (0:0)

Bramka dla Victorii Tomasz Głodzik (70')

Victoria Czermin: Jemioło - Jachym ,Polak, Małek, Gruszka, Sanecki (Dziekan 75), Tułacz (Ćwięka 70), Szrom, Kaczmarczyk, M.Padykuła (Głodzik 65), J.Trzpis

Victoria przystąpiła do meczu z Podleszanami pełna mobilizacji, patrząc na tabelę wynik z góry nasuwał się na myśl. Niestety na boisku wszystko wyglądało inaczej. Widać było, że zawodników z Czermina dopadł kryzys. Victoria była stroną przeważającą jednakże nic z tego nie wynikało. W pierwszej połowie Victoria mogła wyjść na prowadzenie, nasz zawodnik uderzył piłkę z główki ta przekroczyła całym obwodem linie bramkową, jednakże bramkarz gości sprytnie wycofał piłkę a sędzia nie dopatrzył się prawidłowo zdobytej bramki.  Gra obu drużyn nie należała do najładniejszych. Częste faule po obu stronach psuły widowisko. Sytuacja zmieniła się w 70 minucie, kiedy to powracający po kontuzji Tomasz Godzik strzelił w swoim stylu decydującą bramkę.

FOTO

ANDREX BRZYŚCIE

Andrex Brzyście  - Victoria Czermin

11.10.2009 11.00 Brzyście

Andrex Brzyście  - Victoria Czermin 2:3 (1:0)

Bramki dla Victorii 1:1 M. Padykuła (55'), 2:2 T. Głodzik (70'), 2:3 D. Sanecki (83')

Victoria Czermin: Jemioło - Jachym, A.Trzpis, Małek, K.Padykuła, Sanecki, Tułacz (70 Ćwięka), Szrom, Kaczmarczyk (55 Dziekan) - M.Padykuła (Głodzik 65), J.Trzpis

Victoria jadąc do Brzyścia była przygotowana na wszystko nawet na porażkę, choć pozycja w tabeli pozwalała jej czuć się pewnie, ale wiedziała, że w Brzyściu zawsze grało się tam ciężko. Tak też było i tym razem. Na początku meczu było widać wyraźną przewagę Victorii, ale to w 12 minucie po udanej kontrze gospodarze wyszli na prowadzenie. Po tym gra zmieniła swoje obliczę i to Andrex był częściej przy piłce niż Victoria. Po zmianie stron Victoria z animuszem ruszyła do ataku, po jednej z akcji ładną główką popisał się Marcin Padykuła tym samym doprowadzając do remisu. Gdy wydawało się, że Victoria przejęła kontrolę nad piłką, Brzyście przeprowadziło udana kontrę i ponownie wyszło na prowadzenie. W 65 minucie na boisku pojawił się Tomasz Głodzik, a pięć minut później zdobył w swoim stylu wyrównującą bramkę. Gdy wydawało się, że drużyny podzielą się punktami 7 minut przed końcem Dariusz Sanecki popisał się znakomitym uderzeniem z za pola karnego lobując bramkarza. Szał radości zapanował w ekipie Victorii cała ławka rezerwowych graczy wbiegła pod linię boiska ciesząc się z resztą drużyny. Victoria odniosła cenne zwycięstwo w "Jaskini Lwa". Z powodu fatalnej pogody tym razem zdjęć nie będzie :-(

Victoria Czermin- Marmury Przyłęk

08.11.2009 godz 11.00 Czermin

Victoria Czermin- Marmury Przyłęk 1:1 (0:0)

Bramkę dla Victorii zdobył Rafał Ćwięka (63')

Victoria Czermin: Burakowski - Sowa, A.Trzpis, Małek, Jachym, Polak, Ćwięka, Szrom, Kaczmarczyk, M.Padykuła, J.Trzpis ( po przerwie weszli: Głodzik, Tułacz, W. Soboń, S. Szrom)

FOTO

Wiśnia Trzciana -Victoria Czermin

25.10.2009 godz 14.00 Trzciana

Wiśnia Trzciana -Victoria Czermin  0:2 (0:1)

Bramki zdobyli: 0:1 Marcin Padykuła (40), 0:2Arkadiusz Szrom (60).

Victoria Czermin: Jemioło - Jachym, A.Trzpis, Małek, K.Padykuła, Sanecki, Ćwięka (80 Tułacz), Szrom, Dziekan (55 Kaczmarczyk) - M.Padykuła, J.Trzpis (Głodzik 65)

Spotkania Derbowe zawsze wywołują  emocje zarówno pomiędzy zawodnikami jak i kibicami, a w szczególności kiedy gra Trzciana z Czerminem. Victoria przystąpiła do tego spotkania w pełni zmobilizowana, każdy z zawodników pragnął wyjść w podstawowym składzie. Nadmienię, że w zespole Victorii gra 2 byłych zawodników Wiśni mieszkających w Trzcianie ( Ćwięka i Głodzik). Mecz nie był porywającym widowiskiem widać było ogromną presję na zawodnikach zarówno z jednej jak i z drugiej strony.  Dopiero w 40 minucie gdy bramkarz gospodarzy niespodziewanie wypuścił piłkę, w odpowiednim miejscu i czasie znalazł się Marcin Padykuła i z najbliższej odległości pokonał bramkarza. Po zmianie stron Victoria ruszyła do ataku czego efektem była składowa akcja, którą rozpoczął Dawid Polak, ruszył prawą stroną boiska minął 2 zawodników, wszedł z piłką na pole karne i podał dokładnie do Arkadiusza Szroma, a ten strzelając piłkę koło słupka nie dał szans bramkarzowi. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Po przeciętnym, ale emocjonującym meczu Victoria odniosła zasłużone zwycięstwo.