Victoria Czermin - Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1:3

Victoria Czermin: K. Petrykowski - J. Lis, A. Małek, A. Gruszka, D. Sanecki, A. Trzpis, M. Pezda, T. Furniotis, T. Głodzik, W. Soboń (M. Padykuła),  M. Karczmarczyk (A. Kaczmarczyk)

Bramki dla Victorii zdobyli: Tomasz Głodzik, Dawid Madej, Marcin Padykuła

vs

Victoria Czermin - Atut Podborze 4:1

Szafranów 12.09.2010 (niedziela) godz.16.00

Bramki dla Victorii zdobyli: Tomasz Głodzik, Furniotis Tomasz, Wojciech Soboń, Krzysztof Petrykowski (k)

Victoria Czermin: K. Petrykowski - A. Trzpis, J. Lis, A. Małek, A. Gruszka, G. Krempa, N. Czaja(T. Furniotis), T. Głodzik, D. Sanecki(M. Padykuła), A. Kaczmarczyk(W. Soboń), M. Karczmarczyk(J. Trzpis)

vs

Wiśnia Trzciana - Victoria Czermin 0:3

Trzciana 22.09.2010 (środa) godz.16.00

Bramki dla Victorii zdobyli: Tomasz Głodzik, Wojciech Soboń, Adam Kaczmarczyk

Victoria Czermin: K. Petrykowski - J. Lis, A. Małek, A. Gruszka(A. Kaczmarczyk), D. Sanecki(M. Padykuła), A. Trzpis,T. Głodzik, D. Madej, G. Krempa, S. Dziekan(T. Furniotis) W. Soboń(N.Czaja)

Bramka dla Victorii: Wojciech Soboń

Victoria Czermin: K. Petrykowski - J. Lis, A. Małek, A. Gruszka(S. Jachym), A. Trzpis, D. Sanecki(A. Karczmarczyk), T. Głodzik, D. Madej, G. Krempa, S. Dziekan(N. Czaja), A. Kaczmarczyk(W. Soboń),

Victoria odniosła cenne zwycięstwo pokonując na wyjeździe drużynę Tempo Cmolas 0:1. Jedyną bramkę  w 74 minucie zdobył Wojciech Soboń uderzając z okolicy 30 metra. Początkowo mecz układał się pod dyktando Victorii przez pierwsze 10 minut drużyna z Czermina przewyższała na boisku. Po kwadransie gra się wyrównała z lekką przewagą gospodarzy, którzy w pierwszej połowie dwukrotnie mogli zdobyć prowadzenie, jednakże świetnie sprawujący się bramkarz Petrykowski za każdym razem stawał na wysokości zadania. Druga połowa zaczęła się od przewagi gospodarzy, którzy mieli kilka dogodnych sytuacji bramkowych, a Victoria nastawiona była na kontry. W 60 min w zamieszaniu bramkowym mogło być 1:0 dla Victorii jednakże piłka trafiła w zewnętrzną stronę słupka. Po dokonaniu przez trenera kilku zmian min. na boisku pojawił się powracający po kontuzji Szczepan Jachym, Victoria stworzyła kilka groźnych akcji. I to właśnie zmiennik Wojciech Soboń zdobył przepiękną bramkę oddając strzał z ponad 30 metrów. Cmolas ruszył z animuszem do odrabiania strat lecz  do końca meczu wynik nie uległ już zmianie tym samym ku uciesze kibiców z Czermina, Victoria wywiozła z Cmolasu cenne 3 punkty.

vs

Victoria Czermin - Złotniczanka Złotniki 2:0

Szafranów 10.10.2010 (niedziela) godz.11.00

Bramki dla Victorii zdobyli: Grzegorz Krempa i Adam Kaczmarczyk

Victoria Czermin: K. Petrykowski - J. Lis, A. Małek, S. Jachym, A. Trzpis, D. Sanecki (M. Pezda), T. Głodzik,T. Furniotis (M. Padykuła), G. Krempa, N. Czaja (A. Gruszka), M. Karczmarczyk (A. Kaczmarczyk)

FOTO

vs

Czarni Trześń - Victoria Czermin 2:0

Trześń 17.10.2010 (niedziela) godz.11.00

Victoria Czermin: K. Petrykowski - J. Lis, A. Małek, S. Jachym, A. Trzpis, D. Sanecki,T. Głodzik, S. Dziekan (A. Kaczmarczyk), G. Krempa, W. Soboń(T. Furniotis), D. Madej(M. Padykuła)

FOTO

vs

Victoria Czermin - LKS Babicha 4:1

Szafranów 24.10.2010 godz. 11.00

Bramki dla Victorii zdobyli: Seweryn Dziekan, Dawid Madej, Adam Kaczmarczyk, Wojciech Soboń

Victoria Czermin: K. Petrykowski - J. Lis(T. Furniotis), A. Małek, S. Jachym, A. Trzpis, D. Sanecki(M. Padykuła),T. Głodzik, N. Czaja(A. Kaczmarczyk), S. Dziekan(W. Soboń), G. Krempa,  D. Madej