Wsparcie

FHUiS Impet Kazimierz Czaja

tel:(0048 17) 77 41 933 ***********************
Krzysztof i Konrad Kapinos ***********************
"Kama" Kamiński Jan

tel: (017) 7740168 ***********************
Bank Spółdzielczy w Czerminie

tel:(017) 7740390 ***********************

Statystyki

Użytkowników : 107
Artykułów : 16
Zasoby : 6
Odsłon : 126218

Aktualnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

2018/2019


Pozycja Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki
1 Stal II Mielec 42  14  14  70:9 
2 Victoria Czermin 33  14  11  55:19 
3 Lechia Sędziszów Małopolski 27  14  38:20 
4 Radomyślanka Radomyśl 25  14  26:18 
5 LKS Głowaczowa 22  14  21:33 
6 SOKIS Chorzelów 22  14  31:35 
7 Korona Majdan Królewski 18  14  24:34 
8 Chemik Pustków 17  14  17:29 
9 Kaskada Kamionka 15  14  22:37 
10 LKS Wiewiórka 15  14  25:41 
11 Victoria Ocieka 15  14  20:27 
12 Kamieniarz Golemki 15  14  28:46 
13 Olchovia Olchowa 12  14  24:25 
14 Kolorado Wola Chorzelowska 12  14  10  25:36 
15 Płomień Zagorzyce 10  14  10  19:36 
Sobota, 17 Listopad 2018
12:00 Korona Majdan Królewski-Chemik Pustków1:1
12:00 LKS Głowaczowa-Olchovia Olchowa2:1
12:00 Lechia Sędziszów Małopolski-Płomień Zagorzyce4:2
12:00 Radomyślanka Radomyśl-SOKIS Chorzelów4:1
12:00 Kaskada Kamionka-Victoria Ocieka4:1
12:00 Kamieniarz Golemki-LKS Wiewiórka3:3
Niedziela, 18 Listopad 2018
13:00 Kolorado Wola Chorzelowska-Victoria Czermin2:4
Pauza: Stal II Mielec

2017/2018


Pozycja Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki
1 Sokół Kolbuszowa Dolna 79  30  25  92:24 
2 Lechia Sędziszów Małopolski 71  30  22  92:30 
3 Victoria Czermin 66  30  20  104:30 
4 Stal II Mielec 54  30  17  10  62:47 
5 Kamieniarz Golemki 49  30  15  11  75:69 
6 Radomyślanka Radomyśl 47  30  14  11  60:51 
7 Olchovia Olchowa 45  30  14  13  66:68 
8 Kolorado Wola Chorzelowska 38  30  11  14  68:73 
9 Raniżovia Raniżów 37  29  11  14  48:58 
10 Kaskada Kamionka 33  30  10  17  56:82 
11 Monis Bielowy 30  30  18  41:83 
12 Chemik Pustków 29  30  15  40:55 
13 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 28  30  18  37:79 
14 LKS Wiewiórka 26  28  14  45:67 
15 Team Przecław 25  29  18  55:73 
16 Wilga Widełka 20  30  20  37:89 
Piątek, 15 Czerwiec 2018
18:00 Sokół Kolbuszowa Dolna-LKS Wiewiórka4:0
Sobota, 16 Czerwiec 2018
12:00 Chemik Pustków-Radomyślanka Radomyśl1:3
12:00 Wilga Widełka-Ostrovia Ostrowy Baranowskie1:4
12:00 Raniżovia Raniżów-Stal II Mielec1:2
12:00 Olchovia Olchowa-Lechia Sędziszów Małopolski2:3
12:00 Kolorado Wola Chorzelowska-Monis Bielowy1:4
12:00 Kaskada Kamionka-Team Przecław1:6
12:00 Kamieniarz Golemki-Victoria Czermin0:10

2016/2017


Pozycja Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki
1 Wisłoka Dębica 77  30  25  108:27 
2 Sokół Kolbuszowa Dolna 72  30  23  78:25 
3 Victoria Czermin 68  30  21  58:19 
4 Lechia Sędziszów Małopolski 61  30  19  73:36 
5 Stal II Mielec 54  30  17  10  80:46 
6 Radomyślanka Radomyśl 45  30  12  45:42 
7 Team Przecław 40  30  12  14  47:50 
8 LKS Wiewiórka 40  30  12  14  44:52 
9 Monis Bielowy 38  30  11  14  53:60 
10 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 38  30  11  14  49:64 
11 Wilga Widełka 36  30  10  14  45:72 
12 Chemik Pustków 35  30  10  15  44:51 
13 Czarni Trześń 33  30  15  38:48 
14 Płomień Zagorzyce 20  30  20  39:89 
15 Kolbuszowianka Kolbuszowa 18  30  21  24:61 
16 LKS Podleszany 30  26  13:96 
17 Brzostowianka Brzostek 0:0 
Sobota, 17 Czerwiec 2017
17:00 Płomień Zagorzyce-Monis Bielowy1:2
17:00 Radomyślanka Radomyśl-LKS Wiewiórka0:0
17:00 Sokół Kolbuszowa Dolna-LKS Podleszany3:0
17:00 Stal II Mielec-Lechia Sędziszów Małopolski1:3
17:00 Team Przecław-Kolbuszowianka Kolbuszowa3:0
17:00 Wilga Widełka-Chemik Pustków6:1
17:00 Victoria Czermin-Czarni Trześń1:1
Pauza: Brzostowianka Brzostek, Ostrovia Ostrowy Baranowskie, Wisłoka Dębica

2015/2016


Pozycja Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki
1 Iglopool Dębica 82  30  27  103:20 
2 Sokół Kolbuszowa Dolna 71  30  23  92:25 
3 Lechia Sędziszów Małopolski 71  30  23  79:30 
4 Victoria Czermin 62  30  19  69:25 
5 Wilga Widełka 47  30  14  11  55:44 
6 Czarni Trześń 46  30  15  14  56:66 
7 Radomyślanka Radomyśl 43  30  12  11  55:45 
8 Chemik Pustków 37  30  10  13  45:46 
9 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 36  30  11  16  60:78 
10 Brzostowianka Brzostek 36  30  11  16  54:73 
11 Monis Bielowy 32  30  16  38:59 
12 Kaskada Kamionka 32  30  10  18  42:71 
13 Czarnovia Czarna 30  30  14  45:65 
14 Raniżovia Raniżów 24  30  20  40:78 
15 LKS Ostrów 21  30  21  36:79 
16 Zryw Dzikowiec 19  30  21  33:98 
Sobota, 11 Czerwiec 2016
17:00 Czarni Trześń-Sokół Kolbuszowa Dolna4:3
17:00 Ostrovia Ostrowy Baranowskie-Lechia Sędziszów Małopolski1:3
17:00 LKS Ostrów-Brzostowianka Brzostek1:2
17:00 Monis Bielowy-Czarnovia Czarna0:5
17:00 Kaskada Kamionka-Iglopool Dębica2:5
17:00 Zryw Dzikowiec-Radomyślanka Radomyśl0:3
17:00 Wilga Widełka-Chemik Pustków1:2
17:00 Victoria Czermin-Raniżovia Raniżów1:0

TABELA

  Dom  PełnaWyjazd
  MBRP
Stal II M.845:524
2 Victoria732:618
R.Radomyśl615:815
Głowaczowa613:915
Chorzelów721:1215
Lechia S.723:1014
Majdan K.816:914
Kamieniarz G.718:1314
Kamionka614:1012
10 Ocieka813:1311
11 Chemik P.612:1011
12 Wiewiórka712:228
13 Zagorzyce89:187
14 Kolorado718:186
15 Olchovia710:115
  MBRP
Stal II M.1470:942
2 Victoria1455:1933
Lechia S.1438:2027
R.Radomyśl1426:1825
Głowaczowa1421:3322
Chorzelów1431:3522
Majdan K.1424:3418
Chemik P.1417:2917
Kamionka1422:3715
10 Wiewiórka1425:4115
11 Ocieka1420:2715
12 Kamieniarz G.1428:4615
13 Olchovia1424:2512
14 Kolorado1425:3612
15 Zagorzyce1419:3610
  MBRP
Stal II M.625:418
2 Victoria723:1315
Lechia S.715:1013
R.Radomyśl811:1010
Chorzelów710:237
Głowaczowa88:247
Olchovia714:147
Wiewiórka713:197
Chemik P.85:196
10 Kolorado77:186
11 Majdan K.68:254
12 Ocieka67:144
13 Kamionka88:273
14 Zagorzyce610:183
15 Kamieniarz G.710:331

Zdięcie z Galerii

facebook